ارزش های کاری
ارزش‌های کاری عروسان

وب سایت عروسان با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی و سایر قوانین مرتبط با فعالیت‌های رسانه‌ای فعالیت می کند و خواهد کرد. تمام اعضای وب سایت عروسان (نویسندگان،مترجمان،عکاسان، طراحان و…) شرافت، درستکاری و انجام مسئولیت‌ها ی خود را تضمین می‌کنند.

وظیفه اصلی ما آگاهی‌بخشی با نهایت دقت و با بهره جستن از منابع معتبر و همواره در چارچوب قانون ، اصول دینی ،اعتقادات مذهبی و احترام به آداب و سنن گروه‌های مختلف قومی و فرهنگیست.

نویسندگان «عروسان» در برابر خوانندگان و جامعه مسئولیت دارند. این مسئولیت اجتماعی ایجاب می کند که مطالب قبل از نشر و نیز بعد از آن همواره با منابع معتبر بررسی و مطالب بی عیب و نقصی ارایه شود.

نویسندگان «عروسان» خود را موظف می‌دانند در صورت بروز اشتباه، هرچه سریع‌تر آن را اصلاح کنند.

نویسندگان «عروسان» به منظور رعایت حقوق مادی و معنوی خالقان و صاحبان آثار، حاصل کار دیگران را بدون ذکر منبع و در صورت لزوم کسب اجازه، باز نشر نمی‌دهد. هرگونه سرقت ادبی، مخدوش ساختن متن‌ها، تصاویر، اسناد و… نزد نویسندگان «عروسان» مطرود است.

حریم خصوصی
خط مشی حریم خصوصی

تاریخ: 1398/3/1

عروسان تلاش می کنند تا در مورد نحوه جمع آوری اطلاعات مشتریان، استفاده از آنها، افشا، انتقال و ذخیره سازی آنها به صورت شفاف عمل کنند. این خط مشی حریم خصوصی، نمایی کلی از اقدامات ما در خصوص اطلاعات را در اختیارتان قرار داده و نسبت به خدمات عروسان، وب سایت ها یا اپلیکیشن هایی که به خط مشی حریم خصوصی مرتبط بوده یا ارجاع داده می‌شوند، اعمال می شود.
این خط مشی حریم خصوصی نسبت به تمامی خدمات ما اعمال می شود، مگر در مواردی که خدماتی خاص ارایه کنیم که در آنصورت نیز ضمیمه های حریم خصوصی خاصی را نیز ارائه خواهیم کرد که حاوی اطلاعاتی تکمیلی درباره رویه ما در ارائه خدمات خاص هستند. ضمیمه های مزبور در صورت استفاده شما از خدمات خاص تحت پوشش آنها، اعمال می شود. در همین راستا، برای برخی فعالیّت های ناظر بر پردازش اطلاعات، مجدداً رضایت شما را اخذ خواهیم نمود.
لطفاً توجه داشته باشید که خط مشی حریم خصوصی به استفاده شما از تمام خدمات عروسان اعمال می گردد (وب سایت و برنامه های کاربردی). همچنین این خط مشی صرفنظر از نوع خدمات ما اعمال می شود. مطالعه دقیق این خط مشی توسط شما از آن جهت حائز اهمیّت است که با هر بار استفاده از خدمات ما، در واقع موافقت خود را با اجرای اقدامات مندرج در این سند و ضمایم آن اعلام کرده اید؛ زیرا فرض بر این است که با استفاده از خدمات ما، به اقدامات مزبور رضایت داده اید.
همچنین این نکته حائز اهمیت است که هر از گاهی به روزرسانی های خط مشی حریم خصوصی را بررسی نمایید.
جدیدترین نسخه خط مشی حریم خصوصی همیشه در آدرس:
https://www.aroosun.com
در دسترس خواهد بود. برای آگاهی از آخرین تاریخ به روز رسانی خط مشی حریم خصوصی، می توانید «تاریخ اجرا» را (که در بالای متن درج گردیده) ملاحظه نمایید.

مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی جز اصلی و لاینفک فعالیت عروسان است. ما به عنوان رسانه تنها راه ادامه فعالیت خود را در رفتار مسوولانه در برابر جامعه و محیط زیست پیرامون خود می دانیم و این مسئولیت ازهنجارهای اقتصادی و مالی فراتر می‌رود. در این راستا فعالیت هایی در حد توان انجام داده و خواهیم داد. لذا عروسان آمادگی خود را برای همکاری موردی و دایمی با موسسات خیریه و فرهنگی اعلام می دارد.

سلب مسئولیت عمومی

از اینکه از وب‌سایت «عروسان» بازدید می‌کنید، خرسندیم و امیدواریم که بتوانیم اطلاعات مورد نظر شما را فراهم کنیم.
با توجه به برخی محدودیت های قانونی که برای تمامی بازدیدکنندگان سایت‌های اینترنتی اعمال می‌شود؛ توصیه می‌کنیم که موارد زیر را به دقت خوانده و در صورتی که با آنها موافق نیستید از سایت خارج شوید.
بدیهی است که در صورت استفاده از سایت، به طور ضمنی فرض می‌شود که شما مفاد این تعهدنامه را مطالعه نموده و با آن موافق هستید.

این سایت مشتمل بر متن، تصویر، علائم و نشانه‌های تجاری، گرافیک، صدا، فیلم، نرم‌افزار،فایل صوتی و فایل الکترونیکی، سورس کد و غیره است که تمامی حقوق آنان متعلق به عروسان می‌باشد و حق تالیف در هر یک از این موارد انحصاراً متعلق به وب سایت «عروسان» خواهد بود. هرگونه استفاده تجاری و بازنشر این محتوا بدون ذکر منبع ممنوع است.

گرچه تمام سعی خود را در صحت نشر محتوای سایت می کنیم اما بی نقص و کامل بودن محتوی این سایت را تضمین نمی‌کنیم.«عروسان» مسوولیتی در این قبال نخواهد داشت.

در نظر داشته باشید که مطالب این سایت جنبه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی داشته و هرگز توصیه الزامی نیست.

در وب سایت «عروسان» ممکن است لینک هایی به دیگر سایت‌ها قرار گیرد، ما تلاش خواهیم کرد که فقط لینک سایت‌هایی را قرار دهیم که شامل اطلاعات درست باشند. در هر حال ما مسوولیتی در قبال محتوای دیگر سایت‌های لینک شده در این وبسایت نداریم.

تماس با عروسان

آدرس: تهران، میدان المپیک، بلوار جهاد، شهرک صدرا، مجتمع اداری صدف، واحد2
تلفن: 44763599 -021
آدرس ایمیل: [email protected]
همچنین می توانید با تکمیل فرم زیر نیز با ما در ارتباط باشید.