راهنمای انتخاب مدل مو برای عروس

مدل موی عروس بر اساس لباس عروس و بلندی مو

مدل موی عروس

مدل مو و آرایش موی عروس یکی از مهمترین عوامل زیبایی عروس می باشد که لازم است در تناسب کامل با لباس و تور عروس و جواهرات او باشد. پس با دقت کامل مدل موی خود را انتخاب کنید

مدل مو و آرایش موی عروس از تنوع بالایی برخوردار است اما نکته مهم در انتخاب مدل مو و آرایش موی عروس  بلندی مو های عروس و هماهنگی آن با آرایش و شخصیت عروس است. همچنین لباس و تور عروس و جواهرات از عواملی هستند که در انتخاب مدل موی عروس تاثیرگذار هستند.

مدل موی عروس براساس مدل لباس عروس

اگر لباس عروس شما کلاسیک و بلند است و در آن گلدوزی و گیپور و دانتل فراوان کار نشده شینیون‌های ساده و یا مدل موی گوجه‌ای گزینه ای مناسب برای شماست. برای آرایش و تکمیل موهای خود از گل سر و یا تاجی زیبا بهره ببرید.

اگر یقه لباس عروس شما باز است مانند مدل‌های پرنسسی یا بندی و یا دکلته، مناسب‌ترین انتخاب برای مدل موی عروس، موهای باز است که از دوطرف یا یک طرف روی سینه بیافتد.

در صورتی که لباس عروسی مدرن با خطوط نامتقارن انتخاب کرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم در انتخاب مدل مو سادگی را درنظر بگیرید و در عوض از لوازم جانبی مانند تور و تاج و جواهرات مدرن بهره ببرید و همچنین توجه داشته باشید لوازم جانبی هماهنگی کامل با طرح لباس شما داشته باشد.

این روزها لباس‌هایی با فرهنگ خاص و یا طراحی های ویژه در دسترس عروسان قرار دارد، اگر انتخاب شما چنین لباس‌هایی است سعی کنید مدل و جزییات آرایش موهایتان با انتخابتان هماهنک باشد و از جواهرات متناسب با مدل انتخابی خود استفاده کنید.

مدل موی عروس بر اساس بلندی مو

برای انتخاب مدل مویی برازنده و فوق العاده، صرف نظر از مدل لباس عروس، بلندی مو نیز نقش اصلی در انتخاب شما دارد.

مو کوتاه عروس

عروس با موهای کوتاه

از آنجایی که موهای کوتاه خانم‌ها مد امروزی است و در قدیم بندرت عروسی موی کوتاه داشت از این رو مدل موهای کوتاه همخوانی چندانی با لباس، آرایش و لوازم سنتی ندارد. اگر موهای شما کوتاه است برای آرایش موهای خود از از گل سرها و تاج های پرکار بهره ببرید تا به برجسته کردن مدل موهایتان کمک کند. همچنین می توانید برای آرایش موهای خود از گل های طبیعی استفاده کنید

مو متوسط عروس

عروس با موهای متوسط

موهایی با بلندی متوسط امکان انتخاب مدل‌های باز، بسته و یا نیمه باز را در اختیار شما می‍گذارد و همچنین انواع مدل‌های شینیون بروی موهای متوسط قابل اجرا هستند و شما می‌توانید از انواع مدل‌های آرایش موی سنتی و مدرن استفاده کنید و محدودیتی در انتخاب مدل لباس، آرایش و جواهرات نخواهید داشت

مو بلند عروس

عروس با موهای بلند

موی بلند نهایت زنانگی عروس را به نمایش می‌گذارد و برای اجرای تمامی مدل‌های سنتی و کلاسیک مناسب است. اگر موهای شما بلند است دقت داشته باشید مدلی را انتخاب کنید که بیشترین هماهنگی را با مدل لباس عروس شما داشته باشد. لباس عروس یقه باز و انواع مدل‌های باز مو انتخاب مناسبی هستند. بافت‌های مدرن، شینیون حصیری و انواع مدل‌های فر گزینه‌هایی عالی برای عروس با موهای بلند است که می تواند با گل سرهای فانتزی و یا کلاه آرایش مو را کامل کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد