لباس عروس پری دریایی

نکات مهم، قبل از انتخاب لباس عروس پری

لباس عروس پری دریایی

لباس عروس مدل پری دریایی ایده آل بسیاری از عروس خانم هاست. اگر شما از آن دسته عروس ها هستید که قصد انتخاب لباس عروس پری دریایی را دارید بایدنکاتی را قبل از انتخاب لباس عروس پری دریایی بدانید تا در لباس عروس خود آراسته و زیبا به نظر برسید.

جداکننده

فرم اندام مناسب لباس عروس پری

فرم اندام مستطیلی در این مدل لبای عروس فوق العاده خواهد بود و فرم اندام ساعت شنی هم مناسب انتخاب لباس عروس پری دریایی است. در این مدل لباس عروس، پایین تنه بزرگتر بنظر می رسد پس دقت کنید اگر در قسمت ران و باسن اضافه وزن دارید این مدل برای شما مناسب نیست. همچنین لباس عروس پری دریایی برای فرم اندام سیبی شکل و گلابی شکل نیز مناسب نیست و نقص های اندام را بیشتر نمایان می کند.

جداکننده

قد عروس و لباس عروس پری

عروس خانم های قد بلند مناسب ترین اندام را برای این مدل لباس عروس دارند. عروس خانم های ریز نقش می توانند با تغییراتی در دوخت لباس این مدل را مطابق اندام خود کنند اما عروس خانم های قد کوتاه در این مدل لباس عروس، آزادی عمل و راحتی حرکت کمی خواهند داشت. دقت داشته باشید عرض دامن را در این مدل زیاد بگیرید زیرا فرم بهتری به اندام شما می دهد. دامن باریک اندام شما را مثل یک خط کشیده و صاف نمایش می دهد. پهنای قسمت پایین دامن می تواند بنا به سلیقه شما باشد.

جداکننده

انتخاب لباس عروس پری دریایی

هنگام انتخاب لباس عروس پری دریایی حتما با لباس راه بروید و سعی کنید برقصید تا با محدودیت های حرکتی لباس آشنا شوید و مطمئن شوید در روز عروسی با این لباس احساس راحتی می کنید. سعی کنید جزییات و تزیین حداقلی برای لباس در نظر بگیرید تا فرم کلاسیک آن حفظ شود. تزئین قسمت بالای لباس عروس جذابیت بیشتری ایجاد می‌کند

جداکننده

پارچه لباس عروس دم ماهی

پارچه های سبک بهترین انتخاب برای این مدل هستند تا لباس عروسی بخوبی بر تن شما بنشیند. شیفون، سیلک، ساتن و دانتل پارچه های مناسب برای دوخت این مدل لباس عروس هستند .
خود را محدود به رنگ سفید نکنید لباس عروس پری دریایی در رنگ های شامپاینی،طلایی و نقره ای نیز بسیار جذاب است.

جداکننده

برای آشنایی با رایج ترین رنگ ها و پارچه های لباس عروس مطلب “رنگ و جنس لباس عروس” را بخوانید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد