کفش‌ رسمی سگک‌دار

محبوب‌ترین کفش های رسمی

کفش‌ رسمی سگک‌دار

قابل توجه‌ترین نکته در پوشش یک مرد می‌تواند کفش او باشد.به این نکته فکر کنید، که اکثر مردان به تقویت عضلات سینه و پای خود فکر می‌کنند. اگرچه، این جزئیاتی است که یک مرد معمولی از یک مرد خوش استایل را جدا می‌کند.یکی از رایج‌ترین کفش‌های مورد استفاده در دنیای امروز دابل مونک استرپ‌ها هستند. بهترین تطبیق پذیری را در این مدل کفش می‌توان جستجو کرد. این کفش می‌تواند با جزئیات متنوع و در مناسبت‌های مختلف استفاده شود.

تعریف کفش‌ سگک‌دار

تاریخچه کفش سگک دار

وقتی می‌گوییم تاریخچه صحبت ما از چند قرن است. این کفش از چند قرن پیش در اروپا تولید و استفاده می‌شده است. همانطور که از نام آن پیداست راهبان برای محافظت بیشتر پاهای خود نسبت به صندل‌ها از مونک استرپ استفاده می‌کردند. این کفش به نوعی امضا آن‌ها به حساب می‌آمد.
جایگزاری آن‌ها در نمودار کفش‌های رسمی تا غیر رسمی کار بسیار دشواری، چون برای کت و شلوار غیر رسمی و برای استفاده گشت و گزار کمی رسمی هستند. اما مونک استرپ‌های موجود در بازار از درجه تطبیق پذیری بالایی برای مردان خوش استایل برخوردارند.

تعریف کفش سگک دار

شما چگونه مونک استرپ را تعریف می‌کنید؟
اول از همه، نداشتن بند، بارزترین ویژگی این مدل کفش است. به جای بند از یک بند چرمی و سگک برای محکم کردن کفش شما استفاده شده است.اگر بخواهیم نگاه جزئی‌تری داشته باشیم، به نظر می‌رسد که دو تکه از کفش در روی آن و قسمت بالایی روی هم افتاده‌اند.این کفش در درسته بندی دربی قرار می‌گیرد و تفاوتش با آن در نداشتن بند است.

رنگ کفش‌ سگک‌دار

انتخاب رنگ

رنگ در انتخاب شما نقش بسیار کلیدی را بازی می‌کند. دابل مونک استرپ‌ها تنوع رنگ زیادی دارند و همین امر ظاهر آن‌ها را بسیار متفاوت می‌کند.
با استفاده از راهنمایی‌های زیر، می‌توانید پوششی در خور تمام موقعیت‌ها داشته باشید.
قهوه‌ای- رنگ تطبیق پذیری که طیف روشن تا تیره را دربردارد. نکته قابل توجه در انتخاب این رنگ، این است که اگر کراوات مشکی را از تیپ خود حذف کنید، با تمام انواع دیگر پوشش‌ها قابل استفاده است.
زرشکی، قهوه‌ای کبود- با افزایش محبوبیت این رنگ، بهتر است بگوییم که با لباس آبی تیره و یا شلوار جین بسیار هم‌خوانی دارد.
مشکی- به محبوبیت سایر رنگ‌ها نیستند اما در مواقع رسمی و شبه رسمی استفاده می‌شود.

جنس کفش سگک دار

پیشنهاد ما دو جنس کفش سگک‌دار به شما است
چرم/ شاید برای دابل مونک استرپ بهترین جنس باشد. در ایتالیا، لندن و فرانسه از چرم برای ساختن دابل مونک استریپ بسیار استفاده می‌شود. اگر چرم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد، با مراقبت مناسب، ماندگاری بالایی خواهند داشت.
جیر/ پیشنهاد دوم ما برای شما است. اگرچه جیر هم به نوعی چرم گوسفند است اما باید در دسته بندی جداگانه‌ای قرار بگیرد. شاخصه مهم در این کفش ماندگاری بالای آن است. جیر دارای خط‌های کوچک است و آب را به راحتی جذب می‌کند.

کفش سگک دار را چگونه بپوشم؟

همانطور که گفتیم در محیط‌های متنوعی قابل استفاده است. بستگی به مورد استفاده می‌توان آن را با جوراب یا بدون جوراب پوشید.
با جوراب: برای یک موقعیت رسمی حتما جوراب بپوشید. برای کفش مشکی جوراب مشکی، و برای کفش زرشکی جوراب خاکستری یا ذغالی بپوشید.
بدون جوراب: در محیط‌های غیر رسمی با کفش سگک‌دار مشکی، لازم به پوشیدن جوراب نیست. فقط بهتر است به این نکته توجه کنید که پشت شلوارتان کمی چین بخورد.

کفش‌ سگک‌دار

کفش سگک دار با کت و شلوار؟

در اکثر شرایط رسمی انتخاب خوبی هستند. جیر از درجه رسمیت کفش می‌کاهد و برای محیط‌های بسیار رسمی مونک استرپ انتخاب خیلی خوبی نیست. با کت و شلوار مشکی خود حتما از چرم مشکی استفاده کنید. برای کت و شلوار زغالی یا خاکستری، مونک استرپ مشکی انتخاب فوق العاده‌ای است. هنوز هم جنس چرم انتخاب مناسب‌تری است. و در نهایت با مونک استرپ قهوه‌ای و زرشکی از جین آبی و کمر بند هم رنگ استفاده کنید.

پیشنهاد عروسان

کتان کلاسیک با یک ژاکت و پیراهن سفید انتخاب بسیار مناسبی همراه با کفش سگک‌دار قهوه‌ای است. اگر هوا گرم است به جای ژاکت از کراوات استفاده کنید.
انتخاب شبه رسمی برای مانک استرپ:
پلیور یقه هفت خاکستری، با پیراهن سفید و شلوار آبی، انتخاب بسیار مناسبی با کفش سگک‌دار زرشکی است. برای افزایش رسمیت از کراوات استفاده کنید.


تی شرت سفید یقه هفت با جین آبی ترکیب مناسبی برای کفش سگک‌دار جیر قهوه‌ای است.


کت چرم و کفش سگک‌دار چرم مشکی ترکیب فوق العاده‌ای است.


 رمز موفقیت در این ترکیب‌ها توجه به رنگ پوستتان است.

منبع realmenrealstyle

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد