پیچیدگی‌های ساعت

ساعت ها چه امکاناتی در اختیار شما می گذارند

پیچیدگی‌های ساعت

امروزه، پیچیدگی‌های ساعت‌ها به یک مساله بسیار جدی تبدیل شده است. با خلاقیت‌های ثابت و اصرار بر انحصاری ماندن، برندهای ساعت در حال تجربه تغییر روزانه این پیچیدگی‌ها هستند. پیچیدگی‌هایی مانند Tourbillion, moon fase, geographic world time، تقویم ساعت و … از ساعت لوکس ابزاری فرای نمایش ساده زمان می‌سازد. این پیچیدگی‌ها قطعا ارزش ساعت را بالا می‌برند. در این مقاله کمی به تاریخچه این پیچیدگی‌ها می‌پردازیم:

ساعت 24 ساعته

24 HOUR WATCH

ساعتی با یک عقربه‌ای ساعت شمار که هر 24 ساعت یک دور کامل می‌چرخد. این ساعت بسیار مناسب برای خلبانان، فعالان مراقبت‌های بهداشتی و ارتشی‌ها است.

ساعت کرنومتر

CHRONOMETER

ساعتی که برای حداکثر دقت در دانستن زمان طراحی شده است. همچنین، زمان سنج یا گاه شمار یا Chronometer کلمه‌ای فانتزی برای بیان ساعت لوکس با دقت بسیار بالا است.

ساعت ثانیه شمار

DEAD SECOND

عقربه این ساعت برای نشان دادن هر ثانیه با حرکت ضربه‌ای به جلو می‌پرد. به علاوه، این ساعت به مکانیزم اضافه‌ای برای این پرش در هر ثانیه نیاز دارد.

ساعت تقویم دار

PREPETUAL CALENDER

اعتباری چندین ساله دارد و برای محاسبه روزهای هفته طراحی شده است.

ساعت

SIMPLE CHRONOGRAPH

نوع خاصی از ساعت که از ترکیب یک ساعت ساده با Stop Watch تشکیل شده است. علاوه بر این، ثانیه شمار مستقلی برای نگه داشتن و یا شروع زمان و دوباره صفر کردن آن دارد.

ساعت دوزمانه

SECOND TIME ZONE

ساعتی که می‌توانید در آن زمان در دو جای مختلف را در کنار هم داشته باشید. بنابراین ساعت و تاریخ به صورت اتوماتیک مناسب با منطقه‌ای که به آن وارد می‌شوید نشان داده می‌شود.

ساعت اختلاف زمانی

SPLIT SECOND FLYBACK CHRONOGRAPH

توانایی ضبط، نمایش و مداخله کردن در زمان با استفاده از گاه شمار یا Split-Second Chrongraph را دارد و به شما اجازه می‌دهد دو فاصله را با هم مقایسه کنید.

ساعت تقویم دار

DATE DISPLAY

نمایشگری استاندارد برای نمایش ساعت و تاریخ است.

منبع realmenrealstyle

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد