گل عروس و مراسم عروسی

راهنمای انتخاب تم رنگی بر اساس رنگ و نوع

گل عروس و مراسم عروسی

اگر بخواهید از میان تنوع گل ها برای عروسی خود گل عروسی انتخاب کنید، چه گل هایی را ترجیح می دهید؟

شاید با نزدیک شدن به روز عروسی‌تان از روبرو شدن با گزینه‌های زیادی که در پیش رو دارید کمی گیج شوید.

گل آرایی عروسی

دسته گل عروس / گل‌هایی که در گلدان قرار می‌گیرند / گل‌های میز پذیرایی / گل‌های ساقدوش‌های عروس / گل‌های میز کیک، میز نوشیدنی‌ها و میز مهمانان / گلی که در کت داماد و لباس عروس استفاده می‌شود / تمهیدات جشن مثل گل آرایی در و دیوار و ورودی‌ها

گل‌های زیادی وجود داره! از کجا شروع کنیم؟
گل‌ها را می‌توان از روی رنگ و یا نوع انتخاب کرد. در اینجا فهرست جالبی از رنگ، نوع و معانی گل‌ها آماده شده است

انواع تم رنگ گل عروس

گل عروسی نارنجی

تم نارنجی

Orange

در دسته بندی، رنگ‌های نارنجی کمرنگ تا نارنجی پررنگ و استوایی قرار می‌گیرد. این رنگ در عروسی‌هایی که در مناطق و فصول گرمسیر سال برپا می‌شوند، استفاده خواهد شد. رنگ نارنجی بیانگر، انرژی، صداقت و شوخ طبعی است.

گل عروسی سفید

تم سفید

White

رنگ سفید بیانگر روح خالص، ساده و معصومیت می‌باشد. رنگ سفید، رنگی است کلاسیک که هنوز در دسته بندی مدرن جا می‌گیرد. به این خاطر که به همه مدل و رنگی به خوبی می‌آید، شما با انتخاب رنگ سفید به اشتباه نخواهید افتاد.

گل عروسی بنفش

تم بنفش

Perple

رنگ بنفش برای عروسی‌های مجلل و اشرافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. رنگ بنفش کمرنگ بیانگر زنانگی و جایگزین مناسبی برای صورتی کمرنگ است.

گل عروسی زرد

تم زرد

Yellow

پر جنب و جوش و جسور! زرد، رنگ بسیار مناسبی برای عروسی‌های تابستانی است. رنگ زرد، بیانگر عشق و زندگی و خورشید است.

گل عروسی قرمز

تم قرمز

Red

بیانگر احساسات و عشق زیاد است. این رنگ معمولا در فصل پاییز و زمستان استفاده می‌شود.

گل عروسی صورتی

تم صورتی

Pink

بیانگر احساسات و عشق زیاد است. این رنگ معمولا در فصل پاییز و زمستان استفاده می‌شود.

گل عروسی آبی

تم آبی

Blue

شامل محدوده آبی کمرنگ تا پررنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. رنگ آبی می‌تواند در موارد مختلفی و فصول مختلف سال مورد استفاده قرار بگیرد.رنگ آبی روشن در بهار بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. رنگ آبی تیره، بیشتر برای عروسی‌های ساحلی، زمستان و شب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع گل عروس

گل عروسی رز

رزها

Roses

رایج‌ترین گل‌های مورد استفاده در عروسی هستند که بیانگر عشق، لذت و زیبایی‌اند. رزها تقریبا در تمامی رنگ‌ها و در تمام فصول سال وجود دارند. بسیار مورد استفاده در دسته گل عروس هستند اما رزها می‌توانند با انواع زیادی از گل‌ها ترکیب شوند.

گل عروسی کوکب

کوکب

Dahlias

نماد تغییر! کوکب ها در ابعاد بزرگ و کوچک و وحشی هستند که عموما برای عروسی در فضای باز از اواسط تابستان تا ابتدای پاییز مورد استفاده قرار می‌گیرند. کوکب واقعا توجه را به خود جلب می‌کند، و می‌تواند با گل‌های ساده‌ای مانند گل آفتاب گردان ترکیب شود.

گل عروسی لاله

لاله‌ها

tulips

در محدوده متفاوت رنگ‌ها برای اواسط تا انتهای بهار مورد استفاده قرار می‌گیرد. لاله‌ها نماد عشق و احساسات شدید هستند. این گل‌ها برای دسته گل عروس و میز آرایی بسیار مناسب هستند.

گل عروسی نیلوفر

نیلوفرها

Lilies

نماد راستی و صداقت! نیلوفرها از دسته گل‌های باشکوهی هستند، که در تابستان وجود دارند. این گل‌ها مناسب برای گلدان‌ها و در دسته گل عروس در کنار رزها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

گل عروسی کالا لیلی

کالا لیلی

Calla Lily

بیانگر زیبایی و خلوص! این نوع نیلوفر مناسب برای کت داماد و گلدان‌ها هستند. فصل رویش آن‌ها بهار و تابستان است.

گل عروسی مینای چمنی

مینای چمنی

Daisies

در باب خالص بودنشان همین بس که در کنار اکثر گل‌ها می‌توانند قرار ‌بگیرند و در تمام فصول سال یافت می‌شوند. ترکیب آن‌ها با رزها، نیلوفرها و کوکب‌ها ترکیب بسیار زیبایی است.

 

خودتان دسته گل عروسی بسازید!

دسته گل عروس

قبل از مراسم در تاریخ‌های مختلف چند دسته گل آزمایشی برای خودتان بسازید تا از آنچه می‌خواهید داشته باشید اطمینان حاصل کنید.

دسته گل عروس

اطمینان حاصل کنید تا گل‌هایتان یک روز قبل از مراسم عروسی به دستتان برسد و برای تازه ماندن آن‌ها را در یخچال دور از میوه‌های تازه نگه دارید.

انواع دسته گل عروس

از بندی مناسب برای قرار دادن گل‌ها در کنار هم استفاده کنید. این روش برای نگه داشتن شاخه‌ها و گل‌هایی که استحکام کافی ندارند مناسب است.سیم های فلزی نگهدارنده نیز بسیار مناسب هستند

دسته گل عروس

گل‌های را با گیاهان سبز و روبان برای رنگ بندی شاد و متعادل تزیین کنید.
زمان بگذارید و گل‌ها را دسته بندی کنید این کار نه تنها جذاب است بلکه به شما ابزاری می‌دهد تا دسته گل خود را به بهترین شکل درست کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد