کلاس رقص

کلاس رقص

می‌خواهید اولین رقص شما فراموش نشدنی باشه؟ اگر پاسخ شما مثبته پس 2 گزینه داریم. یا استعداد رقصیدن دارید و زوج هماهنگی در رقص هستید یا باید برای اولین رقص آموزش ببینید!

در غیر اینصورت می‌تونید بدون ریتم و ناهماهنگ به چپ و راست برید و طوری برقصید که مهمان‌ها برای تمام شدن آن لحظه‌شماری کنند. اگر استعداد ذاتی در رقصیدن ندارید و زوج هماهنگی در رقص نیستید، رفتن به کلاس رقص قبل از مراسم عروسی حیات بخشه. اما اگر زوج هماهنگ و رمانتیکی هستید، طبیعی رقصیدن از هر حرکت آموزشی بهتره!

اگر تصمیم به یاد گرفتن رقص دارید نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این هست که آموزش رقص شب عروسی هم داشته باشند و در این مورد با تجربه باشند. چون آموزش تقریبا از 2 الی 4 هفته قبل از مراسم عروسی شروع می‌شه. در این مدت زمان کم، آموزش به زوجی که استعداد و تجربه رقصیدن ندارند به تجربه نیاز داره.

حتما بپرسید که کلاس خصوصیه یا به صورت عمومی برگزار می‌شه. ممکنه هماهنگ شدن با کلاس تو گیرودار عروسی سخت باشه. انتخاب روز و ساعت کلاس رقص توسط شما در این زمان کوتاهی که تا عروسی باقی مونده کارهارو راحت‌تر می‌کنه.

کلاس عروسی

فراموش نکن مدل لباس عروس و کفش عروس در رقص مهم هستن. با لباس عروس مدل ماهی به سختی می‌تونید پاهاتون رو حرکت بدید. به علاوه باید کفش عروسی رو خریده باشید و برای عادت کردن به کفش‌ها اون‌ها رو با خودتون به کلاس رقص ببرید.

حالا که صحبتش شد می‌تونید از اینجا کلاس‌های رقص محله‌تون، حداقل قیمت، نوع آموزش رقص و مدت آن را ببینید. فراموش نکنید نزدیک بودن کلاس رقص به محل کار یا منزل یا حداقل دسترسی آسان خیلی کمکتون می‌کنه.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد