کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

زمان زیادی هست که مشغول حاضر شدن برای مراسم عروسی هستید. کم کم وقتش رسیده کسانی که دوست دارید رو به عروسی دعوت کنید. چون مهمان‌ها باید زمان کافی داشته باشند که هم روز عروسی شما برنامه‌ی دیگری نداشته باشند و هم بتونن برای روز عروسی شما آماده بشن.

کارت دعوت، یعنی نوع دعوت کردن مهمان‌ها اولین ارائه از عروسی شماست. به مهمان‌ها سرنخ می‌ده که به چطور مراسم عروسی دعوت شده‌اند. به همین علت باید کارت دعوت عروسی با تم و نوع عروسی هم‌خوانی داشته باشد.

بقیه موارد چاپی عروسی هم باید با رنگ‌ها و طراحی کارت دعوت عروسی هم‌خوانی داشته باشد. به همین دلیل باید در موردشون تو این مرحله تصمیم بگیرید. اخیرا عروس‌ها بروشوری برای تشکر از مهما‌ن‌ها و ارائه یک سری اطلاعات در مورد مراسم عروسی چاپ می‌کنند.
به عنوان مثال در مورد اینکه چه برنامه‌هایی اجرا می‌شه و به عنوان مهمان چه حقوقی دارند، نوشیدنی محدود یا نامحدود، کیک برای افراد دارای دیابت و یا مثلا هش‌تگی(#) برای اشتراک گذاری عکس‌های عروسی هست یا نه و خیلی موارد دیگر که می‌خواهید به اطلاع مهمان‌ها برسانید رو می‌تونید با این روش اطلاع‌رسانی کنید.

حالا برگردیم به کارت دعوت عروسی. اول از همه باید سبکتون رو انتخاب کنید. می‌تونید مثل اکثر عروسی‌ها دعوت‌نامه کلاسیک انتخاب کنید. می‌تویند این کارت دعوت رو با یک طراحی منحصر به شما متفاوت کنید.

مثلا قبل از عروسی، عکاسی کنید و روی عکس خودتون اطلاعات عروسی رو چاپ کنید و کارت دعوت عکس‌دار درست کنید.

اگر می‌خواهید دعوت نامه‌ای دیجیتال و خاص داشته باشید می‌تونید از DVD یا دعوتنامه دیجیتال استفاده کنید. حتی می‌تونید با استفاده از بطری، جعبه و از این قبیل اشیاء استفاده کنید و دعوتنامه‌ای خاص داشته باشید.

در یک دعوتنامه کلاسیک طراحی، نوع چاپ، نوع کاغذ، نوع پاکت، ابعاد، خطاطی و تزئینات بر قیمت کارت دعوت عروسی تاثیرگذار است.

از اینجا می‌تونید شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات رو بر اساس حداقل قیمت، مدت زمان تحویل، حداقل تعداد سفارش و یا هر ویژگی دیگری که مد نظر شماست بررسی کنید. زمانی که مشغول بررسی شرکت‌ها هستید تا می‌تونید مدل‌های مختلف رو ببینید ولی فقط به همین بسنده نکنید و اگر مدل یا طراحی خاصی در ذهنتون هست حتما باهاشون درمیان بزارید. باور کنید هیچ کاری نمونده که نتونن انجام بدن!

فراموش نکنید اگر در فصل شلوغ سال عروسی می‌کنید 6 هفته و اگر در فصل عادی ازدواج می‌کنید 4 هفته قبل از عروسی مطمئن بشید که دعوت نامه به دست مهمان‌ها رسیده باشه!

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد