چگونه تشکر کنیم

چگونه تشکر کنیم

بعد از عروسی تشکر کردن از مهمان‌ها یک رفتار بسیار محترمانه و پسندیده خواهد بود. به خاطر اینکه در مراسم عروسی شما شرکت کرده‌اند، شما رو تنها نگذاشتند و به خاطر هدیه‌هاشون مستحق یک تشکر هستند.

بعد از همه‌ی این کارها و استرس، ممکنه اینکار سخت به نظر بیاد اما باور کنید که هم شما به خاطر اینکه از آن‌ها تشکر کردید و اون روز رو دوباره یاد کردید احساس خوشحالی خواهید کرد هم این‌که مهمان‌ها خودشون رو با ارزش احساس خواهند کرد و خوشحال خواهند شد. به همین علت حتما این کار رو انجام بدید.

حتی اگر تا الان کسی به خاطر اینکه در مراسم عروسی شرکت کردید برای شما پیام تبریک نفرستاده، شما اولین کسی باشید که این کار رو انجام می‌دید و همه رو متعجب کنید.

برای اینکار، چند راه به شما پیشنهاد می‌کنم

موقع چاپ دعوتنامه‌ها پیام تشکر هم چاپ کنید

راحت‌ترین راه این هست که موقع چاپ کردن دعوت‌نامه‌های عروسی، کارت‌های تشکری که تصمیم دارید بعد عروسی بفرستید رو هم سفارش بدید. در کنار دعوت‌نامه‌ها، برای پیام تشکر هم یک ست کارت و پاکت چاپ کنید. شاید همش رو استفاده نکنید، در بین آن‌ها کسانی خواهند بود که به عروسی نیامده‌اند، ولی کارت تشکر برای آن‌ها نگه دارید چون احتمال داره بعدا برای شما هدیه بفرستند. درسته این راه کمی هزینه داره اما چون کاری برای بعد نمی‌مونه پس ارزشش رو داره.

اینکارو در سفر ماه‌عسل انجام بدید

یک راه دیگر این هست که پیام تشکر رو زمان ماه‌عسل آماده کنید. می‌تونید در حین سفر کارت‌های تشکر رو درست کنید. برای این کار به لیست آدرس‌ها، پاکت‌، کارت و خودکار‌های زیبا نیاز دارید. اگر این راه رو انتخاب می‌کنید تقسیم کار کنید. شما و همسرتون هرکدام برای خانواده و دوستان خود بنویسید. با هم نوشتن نامه‌ها برای دوستان مشترک‌تون خیلی هیجان‌انگیزتر خواهد بود.

از آن‌ها به خاطر شرکت در مراسم عروسی و هدیه‌هاشون کلی تشکر کنید. لحظاتی که در ذهن شما مانده و اینکه چقدر روز خوبی رو سپری کردید رو تعریف کنید. حتی برنامه‌ای که برای استفاده از هدیه‌شون رو دارید رو بنویسید.

چون این پیام برای افرادی که دوستت دارید می‌نویسید و موضوع هم بهترین روز شماست پس امکان نداره پیام تشکر شما خسته‌کننده و کلیشه‌ای بشه. شما خودتون رو به این کار بدید، بدون این که متوجه بشید مهر و امضا شده و پست خواهند شد.

از تکنولوژی استفاده کنید

ممکنه فکر کنید که این کارها سخت و پرهزینه هستند. می‌تونید از ایمیل یا نرم‌افزارهای پیام‌رسان استفاده کنید. حتما یک راهی برای تشکر از مهما‌هایی که شما رو همراهی کردن، پیدا خواهید کرد. اگر از این روش استفاده می‌کنید شادترین و راحت‌ترین راه این هست که باهم یک عکس بگیرید.

اگر مهمان‌های شما تا حالا یک کارت تشکر خاصی مثل این نگرفته باشند، باور کنید شما و عروسی شما رو هرگز فراموش نخواهند کرد و در هر فرصتی تعریف خواهند کرد.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد