پروهای آخر

پروهای آخر

وقتی که با سرعت به روز عروسی نزدیک می‌شیم، یکی از آخرین کارهایی که باید انجام بدید پروهایی هست که برای عروسی لازمه. آخرین پرو لباس عروس، پرو آرایش و مو و نوعی پرو منوی عروسی که همون مزه کردن غذاهای منوی شب عروسی هست.

تست منوی غذا

با توجه به اینکه تست منو کاریه که معمولا تشریفات عروسی‌ها انجام می‌دن، به خاطر همین مثل موی عروس و آرایش، نیازی به بودجه‌ی اضافه نیست. این پرو رو چون تشریفات عروسی مشخص می‌کنه، زمان حدودی نداره. اما معمولا تشریفات شما رو یک ماه قبل از عروسی دعوت می‌کنه و از شما می‌خوان که منو رو تست کنید. مجبور به شرکت در این پرو غذا نیستید اما این رو بدونید اگر نرفتید به این معنی هست که همه چیز رو قبول کردید. با اینکه معمولا پیشنهاد می‌شه که با خانواده‌ها برید ولی می‌تونید فقط عروس و داماد هم برید. اگر شما قرار نیست برید حتما از خانواده یکی رو بفرستید. برای اینکه بعدا پشیمون نشید این بهترین کاره.

پرو آرایش و مو

اینکه مو و آرایش چی باید باشه رو دیگه حتما می‌دونید ولی اگه هنوز تو ذهنتون جای سوال هست، باید 2 هفته قبل از عروسی با آرایشگاهی که به توافق رسیدید ارتباط برقرار کنید و بگید که می‌خواهید پرو انجام بدید. فکر می‌کنم چون موقع عقد قرارداد این موضوع رو عنوان کردید، در این مرحله در مورد بودجه نباید به مشکل بخورید. با وجود اینکه معمولا پرو مو و آرایش عروس با هزینه نیست ولی بعضی از آرایشگاه‌ها برای این مورد هزینه جداگانه در نظر می‌گیرند، تصمیم با شماست. باور کنید از قبل دیدن بهتره بعدا روز عروسی به خاطر کمبود زمان ممکنه نتونید انتخاب دیگری داشته باشید.
همچنین توصیه می‌کنم موقع رفتن به پرو مو و آرایش، تور عروسی هم همراه داشته باشید و یک تی‌شرت و یا پیراهن سفید بپوشید.

پرو لباس عروس

یک هفته مونده به عروسی تنها پروی که باید انجام بدید پرو لباس عروسیه. اگر وقت ندارید آرایش و مو رو هم می‌تونید تو این هفته جا کنید ولی توصیه نمی‌کنم. هدف از انجام آخرین پرو لباس عروس این هست که ممکنه شما هم مثل هر عروسی وزن اضافه یا کم کرده باشید. اگر جایی از لباس تنگ یا اینکه باز و گشاد باشه تا روز عروسی باید درست بشه که روز عروسی از این استرس راحت بشید. باور کنید روز عروسی کسی نمی‌تونه کوپ لباس رو براتون درست کنه و البته همه عکس‌هاتون بد می‌شه.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد