هدیه برای همه

هدیه عروسی

روز جشن عروسی شما به این معنی نیست که فقط شما هدیه بگیرید. شما هم اطرافیان خاصی دارید که به آنها هدیه بدید. پیشنهاد می‌کنم شما هم جهت تشکر در روز مراسم عروسی به خانواده‌ و دوستانتون هدیه بدید.

عروس و داماد

هدیه‌های عروس و داماد

با اینکه شما بهترین هدیه برای یکدیگر هستید ولی هدیه دادن به یکدیگر هم می‌تونه حرکت جالبی باشه. اگر هر دو می‌خواهید هدیه‌ای خاص به هم بدید می‌تونید این رو در مراسم عروسی اعلام نکنید. حتی دادن یک گل به همراه نامه می‌تونه اون لحظه رو با شکوه‌تر کنه. باور کنید!

خانواده

هدیه برای خانواده

خانواده همیشه برای خوشبختی شما تلاش کرده و تمامی زحمت‌ها هرچند ناخواسته بر دوش خانواده است. همه این‌ها نیازمند به یک تشکر هست، درسته؟ طبیعتا این مشمول هر دو خانواده می‌شه. اینکه هدیه‌ها در یک سطح باشند خیلی مهمه. البته فراموش نکنید این هدیه باید خاص باشه نه اینکه که صرفا جهت هدیه دادن باشه.

کارکنان

هدیه برای کارکنان

مجبور به این کار نیستید. ولی اگر کسی بود که از نزدیک به شما کمک می‌کرد و ارتباط معنوی بین شما بوجود آمده، دادن یک هدیه حرکت زیبایی خواهد بود. البته که در زمان آماده شدن برای عروسی همچین چیزی به ذهن شما نرسیده بود. مشکلی نیست، ولی باید بدونی در مقابل این حرکت شوکه شده و بسیار خوشحال خواهند شد. اگر نمی‌خواهید هدیه بدید می‌تونید بعد از عروسی در وب سایت ما نظرات خودتون رو در مورد اونها بنویسید. اینکار باعث خوشحال شدن آنها و هدیه‌ای ماندگار خواهد شد.

صمیمی‌ترین دوست

هدیه برای صمیمی‌ترین دوست

نه فقط به خاطر اینکه بهترین دوست شماست، بلکه به این خاطر که در این مدت در همه سختی‌ها و خوشی‌ها کنار شما بوده باید براش یک هدیه مخصوص بگیرید. این هدیه باید با هدیه‌ای که به مهمان‌های دیگر می‌دهید متفاوت باشه. نه از نظر بودجه، بلکه از نظر خاص بودن هدیه، این دو رو اشتباه نگیرید. می‌تونه یک کارت هدیه باشه یا یک ماساژ در یک سالن درجه یک. این به شما و شناخت شما از دوستتون و اینکه چه چیزی دوست داره بستگی داره.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد