مراقبت شخصی

مراقبت شخصی

زمان آمادگی برای جشن عروسی از دعوت‌نامه‌ها گرفته تا منو، شاخه‌نبات عروسی و محل عروسی، نمی‌خوام وقت گذاشتن برای خودتون رو فراموش کنید. چون راستش، عروس زشت نداریم ولی عروسی که به خودش نرسیده داریم. الان باید حسابی به خودتون برسید و برای مراسم عروسی یک عروس فوق‌العاده باشید.

مراقبت دندان

از دندان‌ها شروع کنیم

برای اینکه در عکس‌های عروسی با دندان‌های درخشان بخندید اول باید از مراقبت دهان و دندان باید شروع کنید. اول از همه حتما به یک دندانپزشک مراجعه کنید و سلامت دهان و دندان خود را بررسی کنید. اگر در مورد سلامت دندان و دهان مشکلی ندارید کار فقط به سفید کردن و تمیز کردن دندان‌ها می‌مونه. بهترین عکس‌های عروسی رو خنده‌های صمیمی و از ته دل تشکیل می‌دن. رمز خنده‌های صمیمی هم دندان‌های سالمه.

مراقبت پوست

با پوست ادامه بدیم

برسیم به مراقبت پوست. اگر در مورد پوست‌تون چیزهایی هست که خوشتون نمیاد از یک متخصص پوست مشورت بگیرید. اگر مشکلاتی مثل آکنه، نقطه سیاه و جوش دارید برای درمان عجله کنید. باید با مرطوب کننده‌های طبیعی پوستتون رو مرطوب نگه‌دارید و از همه مهم‌تر اینکه آب زیاد بنوشید.

مانیکور

نگید دست و پا مهم نیست

رسیدگی به دست و پا رو باید در یک زمانی مشخص قبل از عروسی به طور مرتب شروع کنید. با این کار هم ناخن‌ها شکلی که می‌خواهید رو می‌گیرند هم برای اینکه تصمیم بگیرید روز عروسی چه نوع مانیکوری استفاده کنید زمان آزمون و خطا داشتید.
همچنین، اگر قبل عروسی در دوران آمادگی نیاز به کارهایی مثل لاغری موضعی، ماساژ صورت و بدن، مراقبت پوست، دست، پا، ابرو، چشم، لب و درمان چین و چروک داشتید پیشنهاد می‌کنم حتما از مراکز زیبایی مشورت بگیرید.

آرایش

 مو و آرایش مکمل زیبایی

اگه لباس عروس نقش اول باشه، مو و آرایش بهترین بازی‌گر کمکی نقش اول هستند! تیمی که برای مو و آرایش می‌خواهید باهاشون کار کنید رو دیگه باید پیدا کنید. موقع تصمیم گیری برای آرایش حتما بر اساس فصل، کانسپت عروسی، رنگ بدن و چشم تصمیم بگیرید. برای مدل مو نیز یقه لباس عروس هم به اندازه تیپ صورت اهمیت داره. تا جایی که ممکنه مدل‌ موهای زیادی بررسی کنید و حتما با یک ایده پیش آرایشگر برید. گزینه‌های شهرتون رو بر اساس قیمت و تخفیف‌هاشون از اینجا بررسی کنید.

سالن های زیبایی خدمات خیلی زیادی رو در زمینه مراقبت شخصی ارایه میدن ازشون مشاوره بگیرید و برنامه ریزی مخصوصی رو برای مراقبت های زیبایی روز عروسی انجام بدید. از اینجا می تونید سالن زیبایی مدنظرتون رو پیدا کنید.

مشاغل عروسی

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد