ماه عسل

ماه عسل

بله اون لحظه فرارسید. برای برطرف کردن استرس عروسی، آغاز زندگی جدید، استراحت زیاد، خوش گذرونی و استراحت ذهنی، یک ماه عسل عالی منتظر شماست.

این سوال رو با هم جواب بدید

ماه عسل رویایی شما چطوریه؟

انتظارات مشترک رو از سفر ماه عسل روی میز بریزید. باید تصمیم بگیرید که چه نوع سفری می‌خواهید: یک سفر کنار دریا، شن و آفتاب و غذا و نوشیدنی یا اینکه فرهنگی، گردشی، تفریح، پیاده‌روی و کشف جاهای جدید. این تعطیلات شما دو نفره، هر دو باید به یک نقطه نظر برسید و هر دو خوشحال بشید.
اگه در ماه عسل نمی‌خواهید درگیر ویزا و پاسپورت و کارهای اداری بشید و پروازهای بلند مدت داشته باشید، می‌تونید در داخل کشور یک ماه‌عسل شیرین‌تر از عسل داشته باشید. شمال، جنوب، کویر، جنگل، دریا، یا شهرهای تاریخی مثل اصفهان، شیراز که از معروف‌ترین مقصدهای ماه‌عسل در داخل کشور هستند.

تعطیلات ماه عسل

اگه می‌خواهید حسابی استراحت کنید و از سواحل فوق‌العاده لذت ببرید به سواحل مالدیو، پوکت، بالی، ماوریتوس و مشابه این‌ها سفر کنید.
اگه می‌خواهید یک فرهنگ جدید تجربه کنید، بگردید، کشف کنید و خوش بگذرونید به ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، آلمان و یا نروژ سفر کنید.

از صفحه ماه‌عسل ما و از طریق اطلاعات تماس می‌تونید پیشنهاد قیمت بگیرید و در مورد مقصدی که تو ذهنتون هست سوالات‌تون رو بپرسید.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد