لباس ساقدوش های عروسی

لباس ساقدوش های عروسی

می‌دونیم که خارجی‌ها با افتخار دادن به دوستان نزدیکشون ساقدوش انتخاب می‌کنند. اگر شما هم می‌خواهید اینکار رو کنید می‌تونید. چون تو بیشتر عروسی‌ها، عروس دوست داره با بهترین دوستانش عکس داشته باشه و کنارش باشن. خب، صمیمی‌ترین دوستان شما کیست؟ برای دوستانتون رنگی در نظر گرفتید؟ بهتره سریع یک فکری کنید.

معمولا برای اینکه نقش لباس عروس برجسته‌تر باشه لباس ساقدوش از یک رنگ و یک مدل تشکیل می‌شه و دوستی که به عنوان ساقدوش اصلی! انتخاب می‌کنید اندازه بدن همه دوستان شما رو می‌گیره و از مزون‌های لباس رسمی و نامزدی وقت می‌گیره. حتی یکی از مهمترین وظایف ساقدوش اصلی آماده کردن شما برای مهمانی خداحافظی با مجردیه که راجع بهش بعدا صحبت می کنیم.
پیدا کردن یک مزون با بودجه پایین هم به عهده اونه. ولی اگه از من می‌پرسید می‌گم خودتون قیمت بگیرید. همین الان از اینجا می‌تونید لیست مزون‌های لباس مراسم و نامزدی رو ببینید و قیمت بگیرید.
این قیمت‌ها به کار شما، مادرتون و خواهرتون و دوستان نزدیک شما خواهد آمد. حداقل اگر یک وقت از شما نظر خواستن می‌تونید پیشنهاد بدید.

لباس ساقدوش

اگر دوست دارید همه ساقدوش‌ها لباس یک رنگ و یک جنس پارچه بپوشن به شما پیشنهاد می‌کنم رنگ رو مطابق تم عروسی انتخاب کنید. هر چند چیزی که بیشتر از رنگ باید بهش دقت کنید مدل لباسه. برای اینکه کسی زشت نشه باید خیلی با دقت انتخاب کنید و یا مدل رو به عهده خودشون بذارید و خودتون رو راحت کنید. نمی‌خواهید تمام شب رو به خاطر مدل بد لباس ناراحت و دور از پیست رقص باشن. در سال‌های اخیر شاهد لباس‌های رنگی به شرط معلوم بودن رنگ هستیم و این هم‌ می‌تونه گزینه جالبی باشه.
در مورد قیمت هم باید کاملا معقول رفتار کنید اگر بودجه دارید تقبل هزینه لباس‌ها با شما باشه بهتره. اگر ندارید توصیه می‌کنم زیاد اصرار نکنید. در آخر هم باید بدونید دسته گل‌های ساقدوش‌ها باید یک مدل باشن و هزینه اون‌ها هم با شماست.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد