عروس و ساقدوش

عروس و ساقدوش

بعد از خانواده و همسر آیندتون، کسی که شما رو از همه بهتر درک کنه کسی نیست جز نزدیک‌ترین دوست شما. نگید ما که ساقدوش نداریم. این رو بدونید اخیرا در خیلی از عروسی‌ها، عروس و داماد با دوستان نزدیکشون یک لشکر درست می‌کنند. هرچند به این معنا نیست که حتما یک مدل لباس بپوشن.

موضوع اصلی اینه که، بعضی وقت‌ها دوستی که شما رو بیشتر از خانواده درک می‌کنه، یک دفعه و بی دلیل شروع به خراب کردن روحیه شما می‌کنه و با ناراحتی‌های بی‌مورد و کوچک سعی داره توجه شما رو به خودش جلب کنه. این یعنی یک مشکلی داره بوجود میاد!.

اصلا اشتباه برداشت نکنید این به این معنا نیست که به شما حسودی می‌کنه!(فراموش نکنید هر کس که فکر کنه همه بهش حسودی می‌کنند، ازش تقلید می‌کنند یا اینکه چشم زخم بهش می‌زنند در آخر تنها می‌مونه) از کجا معلوم! شاید هم یک مشکلی داره که به شما نمی‌گه یا اینکه نمی‌تونه توضیح بده. قبل از اینکه وارد بحث بیهوده بشید سعی کنید با آرامش متوجه مشکل بشید. باهاش صحبت کنید و سعی کنید بفهمید مشکلش چیه و لطفا تا جایی که ممکنه از دید او نگاه کنید و منطقی باشید.

عروس و ساقدوش

فراموش نکنید که او نزدیکترین دوست، دخترخاله یا برادر یا خواهر شماست. این رو فراموش نکنید که دعوا کردن هیچ وقت راه حل نیست به علاوه اینکه درگیری در این زمان ممکنه زخم‌هایی بوجود بیاره که هیچوقت بهبود پیدا نکنه. اگر بعد اینکه به حرف‌هاش گوش دادید حق رو بهش ندادید و به این نتیجه رسیدید که این رفتار منطقی نیست، بهترین کار اینه تا روز عروسی کمی از هم فاصله بگیرید.

این کار هم به دوستی‌ شما آسیب نمی‌رسونه هم اینکه به صورت متقابل از اتفاقاتی که بین شما تنش ایجاد کنه فاصله می‌گیرید و باعث می‌شه بتونید بعدا رابطه دوستی رو مثل گذشته ادامه بدید.

اگه مطمئنید -تاکید می‌کنم اگه مطمئنید- که برای آسیب رسوندن به شما و با قصد ناراحت کردنه شما این کار رو می‌کنه ، پس اونطور که فکر می‌کردید دوست نزدیک نیستید. باید یک صحبت جدی بکنید. اگر فکر می‌کنید الان زمان مناسبی نیست یا توان صحبت کردن رو ندارید، فاصله رو حفظ کنید، بعد عروسی هم کم کم از هم دور می‌شید و تمام. این رو فراموش نکنید این عروسی شماست و این حق شماست که کنارتون کسانی باشند که حداقل به اندازه شما از ازدواج شما خوشحال باشند.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد