عروس و خانواده‌ها

عروس و خانواده‌ها

قبول کنیم که دوران آماده شدن برای مراسم عروسی پر از استرس است. ممکنه در این مدت بین شما و همسر آینده شما و همچنین خانواده‌ها مشکلاتی بوجود بیاد. نمایش حسن نیت، شنیدن، درک کردن، قضاوت نکردن میانه‌ روی و عمل‌گرائی در این مدت شما رو از هرگونه بحث و درگیری نجات خواهد داد.

درسته این خاص‌ترین روز زندگی شماست و درسته که می‌خواهید بدون نقص باشه و درسته حق دارید کمی سردرگم بشید. اما باید خونسردی رو حفظ کرد. وقتی موضوع عروسی باشه ممکنه به سختی بتونید بر خواسته‌هاتون حاکم باشید اما با ارزش‌ترین چیزی که از عروسی می‌مونه عکس‌های لحظات خوش شما هستند.

در این مدت همه باید درباره انتظارات منطقی باشند. وقتی انتظاری دارید، باید مطمئن شوید که این شرایط مطابق با شرایط فعلی است.

به عنوان مثال، ممکنه یک عروسی بزرگ بخواهید اما باید بدانید که آیا می‌تونید بودجه آن را نیز تامین کنید. همسر آینده شما و شما باید یک ارتباط روشن، شفاف و صادقانه با هم ایجاد کنید. به عنوان یک زن و شوهر، شما باید با روحیه تیمی عمل کنید و پیام‌های مشترک به خانواده‌ها بدید.

پیشنهاد می‌کنم به جای اینکه انتظار فوق‌العاده بودن همه چیز رو داشته باشید و نگران مشکلات باشید، از بهترین دوران زندگی‌تون لذت ببرید. اگر مثبت، خوشحال و خوشبین باشید، همه چیز رو به راه می‌شه.

عروس و خانواده ها

اگه قراره از خانواده‌ها کمک بگیرید، باید بودجه‌‌شون رو بدونید و در این راستا خواسته‌هاتون رو تعیین کنید. برنامه‌ریزی یک عروسی با بودجه بالاتر از بودجه مشخص شده برای عروسی همه رو مضطرب خواهد کرد. شاید این عروسی با همه‌ی سختی‌ها برگزار بشه، اما این سختی‌ها در رابطه‌تون تاثیر می‌ذاره.

در زندگی روزمره به دلیل تفاوت نسل‌ها بعضا تنش‌هایی با خانوادمون داریم و در این دوران حساس ممکنه این تنش‌ها بیشتر هم بشن. آشنایی اعضای خانواده که با هم تازه آشنا شدند، دوران پر استرس آماده سازی و فشارهای مالی، همه این‌ها ممکنه روابط رو ناخواسته هم که شده با تنش‌هایی روبرو کنه. یادتون باشه بعضا مشکل در صحبت کردن نیست بلکه در نحوه صحبت کردنه.

در این شرایط، کنترل اعصاب و جلوگیری از درگیری، شدیدا اهمیت داره. فراموش نکنید که مشکلات حل می‌شن، ولی ناراحتی‌ها و کدورت‌ها ممکنه ماندگار باشند. اگر از رفتار‌های شکننده دوری کنید، متوجه خواهید شد که مشکلات و ناراحتی‌ها چقدر سریع و بی‌آسیب برطرف خواهند شد.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد