روز بزرگ

روز بزرگ

روزی که مدت‌ها براش آماده شدید فرا رسید! چیزی که امروز حس می‌کنید رو توی طول عمرتون کمتر احساس خواهید کرد. به خاطر همین می‌خوام از هر لحظه نهایت لذت ببرید.

صبح با ساعت بیولوژیک بدن بیدار شید. به اندازه‌ای باید بخوابید که نه از خواب زیاد چشم‌هاتون پف کنه نه از خواب کم زیر چشمتون گود بشه. یک صبحانه لذتبخش بخورید و بعدش یک دوش ولرم بگیرید. در صبحانه باید غذاهایی که از همه بیشتر دوست دارید رو بخورید، چون کسی رابطه صبحانه با خوشحالی رو نمی‌تونه انکار کنه. البته اگر غذای مورد علاقه شما سوسیس و تخم مرغ یا کرپ با نوتلا نباشه … اجازه ندارید روز عروسی چنین صبحانه‌ای بخورید!

قبل از شروع آماده‌سازی برای شب عروسی از استراحت کردن و لوس کردن خودتون غافل نشید. در طول روز به انرژی این لحظه‌ها نیاز خواهید داشت.

این که چه چیزی به شما بیشتر احساس راحتی می‌ده و باعث آرامش می‌شه رو خودتون بهتر از همه میدونید. می‌تونید یوگا یا مدیتیشن انجام بدید. آهنگ‌های مورد علاقه‌تون رو گوش بدید، شعرهای الهامبخش و خوشحال کننده بخونید، صحنه‌هایی از فیلم مورد علاقه‌تون رو ببینید یا حتی می‌تونید برقصید!

مهمترین تصمیمی که برای امروز باید بگیرید اینه که هنگام آماده شدن برای عروسی یک گروه شاد و با روحیه به شما کمک کنند یا اینکه تا جای ممکن ساکت و خلوت و با کمترین تعداد افراد آماده بشید. کدوم برای شما بهتره؟ روزتون رو بر اساس این تصمیم باید برنامه‌ریزی کنید.

مهمترین چیزی که باید انجام بدید اینه که از ته قلب باور کنید که یک روز فوق‌العاده خوب رو سپری خواهید کرد. باور کنید همه چیز درست پیش میره و به من قول بدید که به مشکلات کوچکی که ایجاد می‌شه اهمیت ندید. اگر اتفاق ناخوشایندی افتاد به این فکر کنید که این لحظات دیگه برنمی‌گردند و یک نفس عمیق بکشید.
آماده شدید . مطمئنم که همه‌ چیز همون‌طور که می‌خواهید می‌گذره.
به شما اطمینان دارم. ببینم چیکار می‌کنید!

باید حدس زده باشید که چقدر کنجکاو عروسی شما هستم. از شما می‌خوام برای من و دیگر زوج‌ها از تجربیات عروسی بگید و نظرتون رو درباره شرکت‌هایی که باهاشون کار کردید رو بنویسید. در اولین فرصت می‌تونید نظرات‌ خودتون رو اینجا به اشتراک بذارید.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد