روابط عروس و داماد

روابط عروس و داماد

هر چقدر رابطه عروس و داماد عالی باشه، در دورن آماده‌سازی مراسم عروسی خیلی از زوج‌ها به اختلاف می‌خورند. اگه تجربه‌اش رو نداشتید به تخته بزنید و شکر کنید که این‌قدر خوش‌شانس هستید و بروید به بخش بعد. ولی اگر ذره‌ای هم حق به گردن شما دارم به خوندن ادامه بدید!

برنامه‌ریزی عروسی سخت‌ترین کار دنیاست. هرچقدر هم آدم عالی، میانه‌رو و سازگاری باشید، حتما افرادی هستند که شما رو نگران کنند. ممکنه از اعضای خانوادتون باشه یا بی‌توجهی نامزدتون شما رو دیوانه کنه یا حتی ممکنه نزدیک‌ترین دوست‌ شما باعث بشه تمام موهای سرتون رو بکنید!معلوم نیست، شاید هم شما از استرس همه رو دیوانه کنید. معمولا دوران عروسی این‌طوریه. باور کنید مدیریت عروسی از مدیریت کشورهم سخت‌تره. خداروشکر که قبل از عصبانی شدن شما، چند پیشنهاد برای کمک به شما دارم.

این بخش رو برای اینکه قبل از ازدواج از هم جدا نشید! به داماد اختصاص می‌دم. اول از همه او رو بشناسید. چطور دامادی هست، در مورد عروسی چقدر پیگیره، در کدوم مراحل پیش شما هست، در کدوم انتخاب‌ها سرش رو تو برف می‌کنه. ازتون می‌خوام که تک تک این موارد رو بفهمید.

دو نوع داماد داریم: یکی دامادهایی که به هیچ چیز علاقه‌ای نشون نمی‌دن و می‌گن ” باشه عشقم هرطور تو بخوای” و نوع دوم دامادهایی که تو همه چیز دخالت می‌کنند و مثلا می‌گن ” دیگه کیک هم که نمی‌خوای رنگ صورتی سفارش بدی!”. باور کنید که شما باید کشف کنید که کدوم بهتره. یا با یک بازی کوتاه همسرتون رو به راه بیارید.

دامادی که پیگیر چیزی نیست

اگر با وجود یادآوری‌های چند‌باره شما باز هم دیر به قرار‌ها می‌رسه

←♥→

اگر دائما قرارهای با گل‌فروش، محل عروسی و ماشین عروس رو به تعویق می‌اندازه

←♥→

اگر هرچی ‌می‌پرسید فقط میگه “چه فکر خوبی!”

←♥→

اگه برای چیدمان مبلمان بگه ” تو انجام بده بعدا می‌بینیم”

←♥→

آماده باشید که با یک کاندیدای داماد بی‌علاقه به مراسم عروسی، ازدواج کنید!

خب در این شرایط چه کاری باید انجام بدید؟ بهترین کار اینه که کارهایی که داماد باید دخیل باشه رو جدا کنید. به داماد یادآوری کنید کارهایی مثل محل عروسی، ماشین عروس و مشابه این‌ها رو که به او هم مربوط است رو باید با هم انجام بدید. حتی در این حین کارهایی مثل ماه‌ عسل رو که او رو خوشحال می‌کنه رو پیشنهاد بدید و خواهش کنید که انجام بده، اما در مورد انتخاب لباس عروس، تور عروس، پرده، کفش عروس و مشابه این‌ها رو اجازه بدید بی‌علاقه بمونه. در این صورت، هر دو دچار استرس و تنش‌های بیهوده نخواهید شد.

دامادی که توی همه چیز دخالت می‌کنه

اگه بدون سوال پرسیدن درباره لباس عروس ، رنگ کیک و دسته گل عروس، توی انتخابشون دخالت می‌کنه

←♥→

اگه در مورد همه قرارها با شما سر و کله می‌زنه

←♥→

اگه دائما ایده‌های جدید در مورد تم عروسی داره

اول از همه خوشحال باشید چون داماد رسما عروسی رو پیگیری می‌کنه، حالا… موضوع‌هایی که او باید دخالت کنه و نکنه رو مشخص کنید.
> لباس عروس، گل عروس و کفش عروسی موارد مرتبط با شماست
> کت شلوار داماد، ماشین عروس و ماه‌عسل موارد مرتبط با داماد هستند
> محل عروسی، تم عروسی و دعوت‌نامه مواردی هستند که با هم انجام می‌دید

در این صورت تقسیم کار کردید و هر دو کارهایی رو انجام می‌دید که خوشحالتون می‌کنه و باعث می‌شه از هم خسته نشید. البته اگر شروع به دخالت در همه موارد کرد، اونجا جلوش رو بگیرید اما از اول توصیه نمی‌کنم چنین تنشی ایجاد کنید. باور کنید که اینکه تو هر چیزی دخالت کنه بهتر از اینه که اصلا دخالت نکنه.

اگه از همه این‌ها خسته شدید یک روز استراحت کنید، بیرون غذا بخورید، سینما برید یا هر کاری که خوشتون میاد رو انجام بدید. فقط کافیه در مورد عروسی صحبت نکنید. همین یک روز هم کافیه که بفهمید چقدر همدیگر رو دوست دارید.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد