تعیین محل مراسم عروسی

تعیین محل مراسم عروسی

بعد از اینکه یک چیزهایی راجع به اینکه کی و چطور عروسی کنید به ذهنتون رسید حالا اولین موضوعی که باید راجع بهش تحقیق رو شروع کنید اون مکان باشکوهی هست که قراره بله رو بگید، یعنی مکان برگزاری جشن عروسی!

می‌تونید با توجه به فصلی که می‌خواهید عروسی کنید بررسی رو درباره محل فضای باز یا فضای بسته شروع کنید. فراموش نکنید بهترین زمان برای انتخاب مکان 6 ماه الی 1 سال قبل از عروسی هست.
همچنین فراموش نکنید که تعداد مراسم عروسی که در سال برگزار می‌شه به ویژه در شهرهای بزرگ به 1000 مراسم می‌رسه. همینطور اگر اینهم در نظر بگیریم که بیشتر مراسم‌ها آخر‌هفته‌ها و همینطور روزهای ولادت و عید‌های مذهبی برگزار می‌شن پس تاریخ‌هایی که می‌شه برای برگزاری عروسی انتخاب کرد محدودتر می‌شن.

علاوه بر همه اینها شما هم مثل خیلی عروس‌های دیگه دوست دارید آخر هفته یا توی پاییز عروسی کنید، پس بهتره عجله کنید.

موارد مهم در انتخاب مکان

قیمت

←♥→

خدمات ویژه‌ جزء هزینه‌ها هست یا جداست

←♥→

ویژگی‌های محل با فصل عروسی مناسب باشه

←♥→

ظرفیت

←♥→

محل برگزاری ( داخل شهر – حومه)

←♥→

پذیرایی و موزیک

←♥→

با تاریخ عروسی شما مناسب باشه

←♥→

خدمات دهندگانی که محل برگزاری عروسی با اونها قرارداد همکاری داره ( عکاس، تشریفاتی و..)

مکان‌هایی که بررسی کردید رو با توجه به ویژگی‌هایی که می‌خواهید باهم مقایسه کنید. از نظر خودتون هر کدوم بهتر هستند رو جدا کنید.
هزینه مکان رو به هیچ وجه به جز از خود مکان از جای دیگه نپرسید. ممکنه گمراه کننده باشه. چون درواقع قیمت دقیق بعد از خواسته‌های شما مشخص می‌شه.

قیمت مکان عروسی

مواردی که در قیمت مکان تاثیرگذار هستند

تعداد مهمان‌ها

←♥→

نوع پذیرایی (غذا ها / گوشت سفید / گوشت قرمز)

←♥→

نوع نوشیدنی (محدود / نامحدود)

←♥→

تاریخ عروسی (فصل / وسط هفته / آخر هفته)

به علاوه این‌ها اگر محل برگزاری مراسم حومه شهر باشه قیمت مناسب‌تر می‌شه. اما فراموش نکنید دسترسی راحت مهمان‌ها به محل یکی از نکات مهمی هست که باید درنظر بگیرید. اگر به خاطر قیمت مناسب جایی خارج از شهر انتخاب کردید برای اینکه تعداد مهمون‌ها کم نشه یه برنامه ریزی برای ایاب و ذهاب مهمون‌ها انجام بدید.
حالا که به اینجا رسیدیم فراموش نکنید می‌تونید وقتی که مکان‌های عروسی رو بررسی می‌کنید از اینجا از تخفیف‌های ویژه مکان‌ها مطلع بشید. فرصت‌های ویژه همیشه بروز می‌شن ، مطمئنا چیزی پیدا می‌شه که به دردتون بخوره.

از بین باغ‌ها، هتل‌ها، تالارها، رستوران ها هر نوع عروسی که می‌خواهید رو بر اساس قیمت، ظرفیت‌، محل، ویژگی‌های مکان و از این قبیل موارد را می‌تویند از اینجا ببینید.

مشاغل عروسی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد