تشکیل تیم

تشکیل تیم

از اینجا به بعد دیگه آماده شدن برای عروسی سرعت می‌گیره. به همین علت به یک تیم پر‌انرژی و کارآمد احتیاج دارید که در تمام این مدت و اون روز بزرگ بهتون کمک کنن یا حتی بعضی کارها رو به جای شما انجام بدن

حالا وقتشه کسانی که می‌تونید ازشون کمک بخواهید رو انتخاب کنید، بدون اینکه مطلع بشن وظایفشون رو تقسیم کنید. برای اینکه هر کسی برای خودش نظر نده باید یک محدودیت برای این تیم بذارید.
دوست‌های دخترتون ، دخترخاله ، دختر عمو ، دوستان نزدیک… یک نگاهی به همه بندازید، کی تو برنامه ریزی خوبه، کی تو چونه زدن و تخفیف گرفتن استاده، کی رک و بی‌تعارف هست ، کی از لباس عروس از پارچه و دوخت سر درمیاره … در مدت حاضر شدن برای عروسی اینکه کسانی با استعدادهای مختلف کنارتون باشن کارتون رو راحت می کنه.
اول باید لیست کار‌ها رو آماده کنید و تقسیم وظایف کنید. بعد با اونهایی که به کمکشون نیاز دارید تماس بگیرید و در مورد اینکه آیا در این مدت وقت دارن، آیا همچین مسئولیتی رو قبول می‌کنن، آیا برای وظیفه‌ای که براشون در نظر گرفتید داوطلب هستند و… باهاشون صحبت کنید. با کسانی که تمایل به این کار دارند باید تیم تشکیل بدید!

تیم عروس

تعداد رو خیلی زیاد نکند که برای خبررسانی و هماهنگی مشکلی پیش نیاد. به هرکسی به اندازه مسئولیت و وظیفه بدید. اگر به کسی وظایف زیادی بدید ممکنه برای بعضی کارها مشکل پیش بیاد.
مثلا به یکی از دوستاتون که برنامه ریزیش خوبه می‌تونید کار هماهنگی با شرکت‌های تشریفاتی که می‌خواهید ببینید رو بدید.
از کسی که به سلیقه‌اش اعتماد دارید می‌تونید بخواهید برات راجع به گزینه‌های کارت دعوت ، کیک عروسی و از این قبیل موارد تحقیق کنه.
از یکی از نزدیکان که هم رک و بی‌تعارف و هم از پارچه و دوخت سر در میاره بخواهید که موقع انتخاب لباس عروسی همراه شما باشه.
می‌تونی از کسی بخواهید برای ایاب ذهاب و اسکان مهمون‌هایی که از خارج شهر یا کشور میان به شما کمک کنه.
حتی اگر دوستی دارید که بتونه با مسئولین مکان برگزاری جشن عروسی چونه بزنه و تخفیف بگیره که خیلی خوش شانس هستید!

در خارج از کشور یک فرهنگ ساقدوش هست که کم و بیش در کشور ما هم انجام می‌شه. حالا که همچین تیمی تشکیل دادید می‌تونید ازشن بخواهید لباسی که روز عروسی می‌پوشن با تم عروسی و رنگ‌ها و گل‌‌ها هم‌خوانی داشته باشه. جزئیات در مطلب بعدی!

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد