ایده‌هایی برای دکوراسیون

ایده‌هایی برای دکوراسیون

تا فرا رسیدن روز عروسی ، موردی که به اندازه عروسی باید بهش توجه کنید آماده کردن خانه جدید است. چیدمان و دکوراسیون خانه‌ی جدید شما به اندازه برنامه‌ریزی عروسی وقت خواهد گرفت. ولی بدونید ارزش این سختی رو داره.

حتما می‌دونید رنگ‌ها و سلیقه‌ها برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه بسیار زیاد و متنوع هستند. خانه‌ای که به سلیقه شما رویایی هست ممکنه برای سلیقه کسی دیگر زشت و بی سلیقه باشه. به همین دلیل به جای الهام دادن به شما چند پیشنهاد منطقی دارم.

ایده دکور

تمرکز روی انتخاب‌های مشترک

زمان خرید وسایل خانه، چیدمان خانه، انتخاب رنگ، و انتخاب تابلو‌های روی دیوار تنها چیزی که نباید فراموش کنید اینه که قرار نیست شما به تنهایی در آن خانه زندگی کنید. قرار است در این خانه دو نفر زندگی کنند. پس بهتره برای اینکه هر دو حس کنید در خانه‌ی خود زندگی می‌کنید هنگام انتخاب وسایل خانه و چیدمان خانه، هر دو صاحب نظر باشید و تصمیم مشترک بگیرید. فضا‌های مشترک و شخصی رو مشخص و بر این اساس تصمیم گیری کنید.

مصمم باشید

مدرن، کلاسیک، سنتی، برای هر سبکی که در دکور خانه مد نظر شما باشه، باید در بیشتر فضای خانه به یک کلیت و نتیجه دست پیدا کنید. این طور بگم کسی که نمی‌دوه دقیقا چه چیزی می‌خواد و ذهنش پراکنده باشه می‌تونه وضعیت خانه رو وحشتناک کنه.

اگر بخوام دقیق تر بگم خانه‌ای که کوسن مبلمان سالن آن با نوار طلایی تزئئین شده، یک آشپزخانه مدرن و یک اتاق خواب سنتی داره از نظر طراحی داخلی یک ظاهر بی هویت خواهد داشت. هر تصمیمی برای رنگ‌ها و سبک خانه بگیرید، باید به یک کلیت در ظاهر برسید.

معجزه‌ی یک سبک مینیمال

معجزه‌ی یک سبک مینیمال (حداقلی)

تمام انتخاب‌ها به عهده شماست. من فقط یک پیشنهاد دارم: مینیمالیسم! وقتی تازه متاهل هستید و سر کار هم می‌روید به این سبک بیشتر از همه نیاز خواهید داشت.

هرچقدر در خانه وسایل مختصر و مفیدتر باشند زندگی روزانه ساده‌تر خواهد بود. کارهای خانه و نظافت و تمیز نگه داشتن خانه راحت‌تر خواهد بود. اگر وسیله‌ای هست که به آن نیاز دارید اما روزانه از آن استفاده نمی‌کنید در کمد یا کابینت نگه دارید. مهمترین نیاز شما فضایی برای انبار کردن لوازمی هست که با اینکه ضروری هستند اما به نظر اضافه‌اند.

اگر این رو در نظر بگیریم که شما دو نفرشاغل هستید و مهمان زیادی نخواهید داشت، یک مبل L جلوی ست تلویزیون، و یک جفت صندلی یا مبل یک نفره کنار پنجره به کار شما خواهد آمد. نیازی نیست تمام فضای سالن رو با مبل‌های بزرگ و جاگیر پر کنید.

شما بهترین شناخت از خودتون، زندگی روزمره و طرز استفاده از خانه رو دارید و اینکه چه چیزی فضای زندگی شما رو پر بازده، دوست داشتنی و کاربردی خواهد کرد. به همین دلیل به یاد داشتن این پیشنهادات کافی بوده و بقیه به شما بستگی داره. مطمئنا خانه‌ای خواهید داشت. هنگام چیدمان خانه مقاله درباره خانه هم همیشه کنار شما خواهد بود.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد