انتخاب موزیک، صدا و نور

انتخاب موزیک، صدا و نور

همانطور که می‌دانید انتخاب موزیک بهترین سرگرمی عروسی خواهد شد. مهمترین سوال اینه که با گروه ارکستر کار کنید یا دی جی. بعد از جواب دادن به این سوال باید آهنگ‌هارو انتخاب کنید. خوشبختانه برای اینکار تنها نیستید. بعد از انتخاب آهنگ‌ها ، نوبت به انتخاب صدابرداری برای هرچه بهتر پخش شدن آهنگ‌ها و نورپردازی برای نمایان شدن همه‌ی رنگ‌های پیست رقص می‌رسه.

موزیک

انتخاب موزیک

ارکستر یا دی‌جی فرقی نداره، مجبور هستید موزیک انتخاب کنید. شاید اگر دی‌جی انتخاب کنید باید آهنگ‌های بیشتری انتخاب کنید اما تنها چیزی که تغییر نمی‌کنه این هست که باید آهنگ ورود، اولین رقص و آهنگی که زمان بریدن کیک عروسی پخش می‌شه رو انتخاب کنید. بقیه رو اگر به دستان طلایی دی‌جی بسپاری خیلی بهتره.

دی جی یا ارکستر؟

قبل از اینکه بررسی کنیم کدوم بهتره مساله‌ای که بر تصمیم شما تاثیر گذار خواهد بود بودجه شماست. ارکستر هزینه بیشتری از خیلی از دی‌جی‌ها خواهد داشت. این فقط به خاطر اجرای زنده نیست بلکه به معنی فضای بیشتر و غذای بیشتر برای اونهاست. به علاوه اگر می‌خواهید مهمانی تا صبح ادامه داشته باشه پس یک دی‌جی هم نیاز دارید. به دلیل اینکه ارکستر با انتخاب آهنگ‌ها و اجرای زنده، کنترل سرعت موزیک و تمپوی عروسی رو در دست داره این امکان رو داره که شب عروسی شما رو به یک شب به فراموش نشدنی تبدیل کنه.

با اینکه هزینه دی‌جی کمتره ولی دی‌جی خوب قابلیت کنترل جمعیت و جشن رو داره و وقتی دی‌جی استراحت می‌کنه موزیک قطع نمی‌شه. ولی دی‌جی‌ها گاهی اوقات ممکنه با پخش کردن بعضی از آهنگ‌هایی که دوست ندارید کمی اعصاب خورد کنن. حتی با اینکه بعضی از آهنگ‌هاشون تو همه عروسی‌ها به صورت کلیشه پخش می‌شه ولی ممکنه با زیاد شدن زمان آهنگ دوستان شما از پیست رقص فرار کنند.

صدا، نور، هماهنگی

برای یک جشن عروسی بدون نقص، حتما باید خدمات نورپردازی و صدابرداری بگیرید. اگر صدابرداری خوب نباشه، شرایط خوبی برای دی‌جی یا ارکستر فراهم نمی‌شه. سیستم خوب صدا باعث می‌شه موزیک هم برای مهمان‌های نزدیک به استیج هم مهمان‌های دورتر به صورت یکنواخت پخش بشه.

نورپردازی خوب هم باعث میشه رنگ‌ها در عکس‌های عروسی به خوبی نمایان باشن. از اونجا که اگر نور محل برگزاری عروسی خیلی زیاد باشه یا اگر تاریک باشه همه‌ی عکس‌های عروسی زشت خواهند شد پس پیشنهاد می‌کنم از اینجا لیست ارائه دهندگان خدمات نورپردازی و صدابرداری رو ببینید.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد