انتخاب محل عروسی

انتخاب محل عروسی

این رو بدونید از زمانی که تصمیم به ازدواج می‌گیرید اولین کاری که باید انجام بدید انتخاب محل برگزاری مراسم عروسی است. چون بیشترین هزینه از بودجه عروسی برای محل برگزاری جشن عروسی استفاده می‌شه. خب، آیا می‌دانید محل برگزاری مراسم عروسی رو با در نظر گرفتن چه معیارهایی انتخاب کنید؟ اگر نمی‌دانید پس به خواندن این مطلب ادامه بدید!

نوع عروسی چطور خواهد بود؟

عروسی، شام یا محضری؟ اول باید در مورد این تصمیم بگیرید. می‌تونید فقط عقد کنید یا برای عقد و شام برنامه‌ریزی کنید و یا تصمیم بگیرید جشن عروسی برگزار کنید. درباره این موارد اول از همه باید تصمیم بگیرید. چون بعد از تصمیم‌گیری، بودجه‌ای که باید اختصاص بدید مشخص می‌شه و می‌تونید جستجو در مورد مکان برگزاری عروسی رو شروع کنید.

باهم تصمیم بگیرید

اگر از اول باهم صلح کنید خیال هر دو راحت می‌شه. با اینکه تقریبا همه هزینه‌های عروسی با داماد و خانوادش هست ولی حرف آخر رو عروس می‌زنه! یعنی ممکنه شما ترجیح بدید در یک محل ساده با بودجه کم عروسی کنید اما اگر همسر آینده شما می‌‌خواد عروسی تو فضای باز برگزار کنه و بودجه عروسی شما هم اجازه اینکار رو می‌ده، پس اجازه بدید همسرتون تصمیمات رو بگیره. فقط فراموش نکنید که بیشتر از بودجه خرج نکنید. به جز گرانترین مکان عروسی فضای باز، حتما مکانی هم هست که هزینه‌هاش با بودجه شما جور دربیاد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنم زمان تصمیم‌گیری در مورد محل عروسی از همه مکان‌های رویاهاتون با توجه به امکاناتی که دارند استعلام قیمت بگیرید و یک لیست تهیه کنید. از اینجا می‌تونید از مکان‌های برگزاری جشن عروسی استعلام قیمت بگیرید.

اگر تصمیم به برگزاری جشن عروسی گرفتید بهتره در مورد اینکه در چطور مکانی می‌خواهید ازدواج کنید شروع به تصمیم‌گیری کنید. اگر شروع به استعلام قیمت از همه جا کردید پس خوش شانسید. چون اینطوری می‌تونید یک لیست از قیمت‌ها تهیه کنید.
مطلب “انتخاب محل برگزاری مراسم عروسی” رو بخونید و با انتخاب یک مکانی که مناسب با شما و سبک زندگی و رویاهای هر دوی شماست این مرحله به اتمام می‌رسه.

از اینجا باغ و تالارهای اطراف خودتون رو جستجو کنید

مشاغل عروسی

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد