انتخاب عکاس عروسی

انتخاب عکاس عروسی

قبلا گفته بودم که راجع به عکاس عروسی تحقیق رو شروع کنید. فکر می‌کنم زمان کافی برای تصمیم گرفتن داشتید و فکر کنم تو این مدت اینکه چطور عکس‌هایی بگیرید رو متوجه شدید.

از عکس‌های کلاسیک عروسی خوشتون میاد؟ یا اهل ژست گرفتن نیستید و ترجیح میدید از روند و جریان روز عروسیتون عکاسی بشه؟
اگر چه اکثر زوج‌ها ترجیح می‌دن روز عروسی، چند ساعتی برای عکاسی بیرون وقت بذارن اما من پیشنهاد می‌کنم برای عکاسی یک روز دیگه رو انتخاب کنید. اینکار یک دلیل منطقی داره. با استرس و حرص و جوش عروسی، عکاسی عجله‌ای می‌شه ، به اندازه کافی نمی‌شه برای عکاسی تمرکز کرد. ممکنه ژست‌های اجباری و لبخندهایی که به معنی “زودتر تموم بشه بریم” پیش بیاد. چون ذهنت اون لحظه جای دیگه‌ست.
درحالیکه اگر عکاسی بیرون رو برای روزی قبل از روز عروسی هماهنگ کنید (که بهترین روز موقع پرو مو و آرایش) یا برای بعد هماهنگ کنید اینطوری خیلی بهتره. بدون دغدغه خواهد بود و روزتون با لذت بردن از لحظه لحظه عکاسی می‌گذره. طبیعتا آلبوم عکس خیلی بهتری خواهید داشت.

عکاسی روز عروسی

اگه از گرفتن عکس‌های کلاسیک عروسی یعنی ژست گرفتن برای عروسی خوشتون نمیاد و می‌خواهید از ماجرای روز عروسی عکاسی کنید پس باید عکاسی تو روز عروسی وقتی صبح از خواب بیدار می‌شید یا بنا به ترجیح بعد از آرایشگاه شروع بشه. اینطور از شما تو روز عروسی زمانی برای عکاسی گرفته نمی‌‌شه. در عوض کادرهایی خیلی طبیعی‌تر، احساسی، با مزه و رمانتیک بوجود میاد. چون شما در اون لحظه دارید زندگی می‌کنید، وظیفه عکاس هم فقط پیدا کردن زمان درست برای عکاسیه.

اگر بخواهیم نتیجه‌گیری کنیم باید با همه عکاس‌هایی که تا الان پسندیدید و انتخاب کردید، با توجه به مدل عکاسی صحبت کنید و قیمت و تاریخ بگیرید. دیگه باید سریع‌تر عکاس رو انتخاب کنید. از اینجا همه عکاس‌ها رو می‌تونید ببینید.
سوال مهمی که باید از عکاس انتخابیتون بپرسید
در کنار عکاسی روز عروسی یک فیلمبرداری عروسی هم هست؟ این فیلمبرداری با فیلمبرداری که کل شب قراره از مراسم عروسی بشه فرق داره؟ مثل فیلم عروسی، ماجرای عروسی، کلیپ عروسی، مستند عروسی، فیلمبرداری زیر آب، فیلم کوتاه و کلی از این چیزها. اگر همچین فیلمبرداری می‌خواهید می‌تونید شرکت‌های فیلمبرداری عروسی رو از اینجا ببینید.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد