انتخاب تشریفات

انتخاب تشریفات

اینکه توی چطور جایی ازدواج کنید رو انتخاب کردید، عکاس هم که دیگه باید پیدا کرده باشید. اما اگر هنوز تشریفات عروسی رو انتخاب نکردید باید یکم عجله کنید!

توصیه می‌کنم همین الان یک سری به لیست شرکت‌های تشریفاتی که هر کدوم دارای امکانات متفاوت و فوق العاده‌ای هستند بزنید و اونی که با بودجه‌ی شما جور در میاد رو انتخاب کید.
در این مرحله می‌خوام یک نکته به شما بگم، تو کشور ما خیلی از مکان‌ها فقط اجازه بستن قرارداد با شرکت‌های تشریفات طرف قرارداد خودشون رو می‌دن. به همین علت وقتی مکان عروسی رو مشخص کردید ازشون شرکت‌های طرف قراردادشون رو بپرسید. معمولا 4 5 تا گزینه براتون دارند.

عروسی

توصیه می‌کنم با خوندن نظرات و مشاهده عکس‌ها خدماتی که شرکت‌های تشریفاتی موجود در دسته‌بندی سایت ما ارائه می‌دن رو بررسی کنید. اینطوری وقتی برای اولین قرار حضوری اونجا برید پیش زمینه‌ای تو ذهنتون از اون شرکت دارید.
بعد از اون باید با شرکتی که انتخاب کردید در مورد قسمت‌هایی که در مکان برگزاری عروسی می‌تونن بهتون کمک کنه رو شفاف سازی کنید.
برای اینکه کار شما راحت‌تر بشه به صورت موردی براتون می نوسیم. با موارد زیر متوجه می‌شید شرکت‌های تشریفاتی چه اموری رو بعده می‌گیرن.

←♥→

شرکت تشریفاتی شمع، گل روی میز و لوازم تزئینات میز، رو میزی‌ها،از دستمال کنار غذا تا گل روی میز مطابق سلیقه شما آماده می‌کنن.

←♥→

از گل‌هایی که سر راه عروس می‌ذارن تا گل‌های روی سفره عقد با شرکت تشریفات است

←♥→

اگر تزئینات مطابق تم باب میل خودتون رو می‌خواهید مسئولیتش با شرکت تشریفاته، البته بعضی اوقات با پرداخت هزینه اضافه

←♥→

* بعضی شرکت‌های تشریفاتی با دریافت هزینه مازاد بنا به درخواست خدمات ارائه گارسون، میز و صندلی‌های ویژه ، دی جی و موزیک و خیلی خدمات دیگه ارائه می‌دن.

←♥→

به علاوه بعضی از این شرکت‌ها خدمات لباس، کیک عروسی، وسایل آتش بازی، خواننده معروف، نور و صدا برداری و چادر برای فضای باز و از این قبیل خدمات ارائه می‌دن.

شرکت های تشریفاتی رو بر اساس خدمات و امکانات جستجو کنید

مشاغل عروسی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد