پیشنهاد ازدواج

پیشنهاد ازدواج

برای اینکه جواب این سوال شما رو زیاد خسته نکنه یک صفحه مخصوص برای شما آماده کردم: هر آنچه که قبل از دادن پیشنهاد ازدواج باید بدونید!در این صفحه از ویژگی‌های حلقه نامزدی تا مدل‌های حلقه نامزدی، از نحوه گرفتن سایز انگشتر تا ماجراهای پیشنهاد ازدواج رو با همه جزئیاتشون پیدا خواهید کرد. قبل از بررسی دقیق اون صفحه، با خواندن این نوشته می‌تونید یاد بگیرید که چطور پیشنهاد ازدواج بدید.

با چه چیزی پیشنهاد ازدواج می‌دهید؟

معلومه که با یک انگشتر! دیگه کسی نیست که این رو ندونه! این فقط مختص آداب و رسوم ما نیست و در همه جای دنیا به همین شکل هست. پیشنهاد می‌کنم اگه ایده بهتری ندارید حتما با حلقه نامزدی پیشنهاد ازدواج بدید. بدون ریسکه و مدرن. پس برای انتخاب و گرفتن قیمت از فروشنده‌های طلا و جواهر از اینجا شروع کنید.

جداکننده

کجا و با چه کسانی؟

اگر کنجکاو هستید نظر من رو بدونید، این شب باید مخصوص شما دو نفر باشه. می‌تونه یک جای جذاب و تاریخی باشه یا یک رستوران یا مکان خاص برای شما. خاص بودنش باید به خصوصیات شما و رابطه شما مرتبط باشه. هر جایی که انتخاب می‌کنید دقت کنید که دور از دوستان و خانواده و در زمان و مکان خاص برای شما دو نفر باشه.
امروزه دعوت کردن دوستان بعد از دادن پیشنهاد ازدواج مد شده. با اینکه دلیل اینکار جاودانه کردن اون لحظه با عکس گرفتن از چهره شگف زده عروسه، ولی پیشنهاد می‌کنم که او لحظه جاودانه رو فقط شما دو نفر تجربه کنید.
نمایش در شبکه‌های اجتماعی رو ول کنید -بعدا حتما باید انجام بدید ولی نه شب پیشنهاد ازدواج- اون شب مخصوص شماست و فقط باید احساسات، اشک‌ها و لبخندهای شما دو نفر باشه.

جداکننده

پیشنهاد ازدواج

بعد از انگشتر بزرگ‌ترین مشکل شما این نیست؟ فقط جمله‌ی “با من ازدواج می‌کنی؟” دیگه به اندازه کافی رمانتیک حساب نمی‌شه و به خاطر اینکه کافی نیست باید شروع به پیدا کردن کنید. اگر برای رابطه شما این 3 کلمه کافیه فقط در مورد نحوه پیشنهاد تصمیم بگیرید. می‌تونید به اینکه کجا و در چه نوع فضایی پیشنهاد ازدواح بدید فکر کنید اما اگر به فکر پیشنهاد‌ ازدواج متفاوت هستید مقاله سخنان پیشنهاد ازدواج رو بررسی کنید.

جداکننده

اگر جواب منفی باشه؟

اگر ربطه‌ای دارید که احتمال نه گفتن وجود داره یعنی شما از اول با پیشنهاد ازدواج دادن اشتباه کردید. پیشنهاد ازدواج به کسی که از جدیت رابطه‌اش با شما مطمئن نیستید رو توصیه نمی‌کنم. اول از همه باید از جدیت این رابطه‌ مطمئن باشید. اینکه چطور از رابطه‌تون مطمئن بشید کاملا به روند رابطه‌‌ی شما بستگی داره. با جواب دادن صادقانه به سوال‌هایی مثل “چه مدتی هست که با هم هستید، زمانی که با هم هستید چطور می‌گذره؟” متوجه جدیت رابطه بشید.
اگه جواب این سوال‌ها شما رو خوشحال می‌کنه اصلا صبر نکنید! فقط فراموش نکنید که ممکنه یک انگشتر یا پیشنهاد ازدواج بد باعث “نه” شنیدن شما بشه. فقط به علاقه‌تون اطمینان نکنید و یک پیشنهاد ازدواج فراموش نشدنی بدید که از همون اول “نه” نگه!

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد