ماه عسل

ماه عسل

لذت بخش‌ترین قسمت عروسی مسافرت ماه عسلی فوق‌العاده‌ای است که بعد از همه این تلاش‌ها منتظر شماست. حقیقت اینکه مسافرت ماه عسل باعث رفع شدن استرس و خستگی عروسی می‌شه باید به اندازه کافی برای برنامه‌ریزی این مسافرت به شما روحیه بده.

برسیم به نحوه برنامه‌ریزی ماه عسل. در اینجا با در نظر گرفتن فصلی که به مسافرت خواهید رفت به این سوال پاسخ بدید : چه انتظاراتی از مسافرت ماه عسل دارید؟.

استراحت کردن یا کشف کردن؟ طبیعت یا شهر؟ داخل یا خارج کشور؟ دریا یا خشکی؟ به این سوالات باهم پاسخ بدید و چند گزینه رو انتخاب کنید.

می‌تونید در داخل کشور یک ماه‌عسل شیرین‌تر از عسل داشته باشید. شمال، جنوب، کویر، جنگل، دریا، یا شهرهای تاریخی مثل اصفهان، شیراز که از معروف‌ترین مقصدهای ماه‌عسل در داخل کشور هستند.

اگه می‌خواهید حسابی استراحت کنید و از سواحل فوق‌العاده لذت ببرید به سواحل مالدیو، پوکت، بالی، ماوریتوس و مشابه این‌ها سفر کنید.

اگه می‌خواهید یک فرهنگ جدید تجربه کنید، بگردید، کشف کنید و خوش بگذرونید به ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، آلمان و یا نروژ سفر کنید.

از صفحه ماه‌عسل ما و از طریق اطلاعات تماس می‌تونید پیشنهاد قیمت بگیرید و در مورد مقصدی که تو ذهنتون هست سوالات‌تون رو بپرسید.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد