ماشین عروس

ماشین عروس

طبیعتا ایاب و ذهاب به عهده داماد هست. ممکنه تصور شما از ایاب و ذهاب روز عروسی یک ماشین عروس گل آرایی شده‌ باشه که برای بردن عروس از آرایشگاه تا محل برگزاری عروسی استفاده می‌شه ولی در واقع مسئله ایاب و ذهاب وسیع‌تر از تصور شماست.

برای روشن شدن جزئیات به این سوال‌ها جواب بدید:

آیا مهمان‌هایی از خارج شهر یا خارج کشور دارید؟

این مهمان‌ها چطور از محل اقامت تا محل برگزاری عروسی خواهند آمد؟

آیا عروسی و عقد در محل‌های متفاوت انجام می‌شه؟


در محل عروسی آماده خواهید شد یا در آرایشگاه آماده شده و به سمت محل خواهید رفت؟


از افراد خانواده، نزدیکان و مهمان‌ها حدودا چند نفر ماشین شخصی دارند؟

شاید لازم بشه برای ایاب و ذهاب مهمان‌ها از جاهای مختلف به سمت محل برگزاری عروسی و برگردوندن مهمان‌ها به سمت محل اقامتشان بعد از عروسی، ون و مینی بوس یا اتوبوس کرایه کنید.

به عنوان یک گزینه می‌تونید در نقاط مختلف شهر سرویس هماهنگ کنید و در دعوت‌نامه هم جزئیات مربوط به مکان‌ها و ساعت حرکت سرویس رو به اشتراگ بگذارید. اگر به این مورد نیاز داشتید می‌تونید برای این کار با شرکتی که ماشین عروس رو اجاره کردید قرارداد ببندید. این کار از نظر اقتصادی و هماهنگی بسیار مناسب‌تر خواهد بود.

ماشین عروس

مدل‌های ماشین عروس و شرکت‌های کرایه ماشین عروس رو می‌تونید از اینجا بررسی کنید، بر اساس حداقل قیمت، ویژگی‌هایی که دنبالش هستید و تخفیف‌ها بررسی کنید.

هنگام انجام تحقیقات به مواردی مثل ساعت اجاره خوردو، هزینه خودرو با راننده و یا بی‌راننده و هزینه بنزین توجه کنید. اگر تصمیم دارید خودتون رانندگی کنید از شما می‌خوام با در نظر گرفتن استرس آماده شدن برای عروسی و ترافیک راه دوباره به این مسئله فکر کنید.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد