بعد از عروسی

بعد از عروسی

مراسم ازدواجی که زمان زیادی براش آماده شدید تموم شد. گفته بودم چیزی نیست که شما رو دچار استرس کنه. ممکنه مشکلاتی پیش اومده باشه اما مطمئنم به اندازه کافی شاد بودید و لذت برید. حالا نوبت استراحت در ماه عسله.

هرچقدر هم دوران برنامه‌ریزی و آمادگی مراسم عروسی بدون استرس گذشته باشه مطمئنم بعد از شب عروسی به یک استراحت نیاز دارید. بهترین جا برای رفع خستگی ماه عسله. به همین علت پیشنهاد می‌کنم ساحل، دریا و خورشید رو از دست ندید. اگر به مسافرت گردشی یا فرهنگی تاریخی برید باید از حالا به شما بگم که بعد از بازگشت به یک مسافرت دیگر نیاز خواهید داشت.

حالا که به خانه‌ جدید رفتید زمان عادت کردن به همدیگر و خانه‌ی جدید رسیده. آماده باشید همسر شما که به خاطر استرس روزهای آخر عروسی عصبی شده بود به حالت نرمال باز خواهد گشت!

از این لحظه به بعد عادت کردن به یکدیگر چند هفته زمان خواهد برد. ممکنه سر مسائل کوچک بحث کنید. مثل اینکه چرا خمیر دندون رو از وسط فشار دادی! چیزی که در حالت عادی به چشم نمیاد. نگران نباشید!تا چند هفته دیگه همه چیز درست می‌شه و به هم عادت خواهید کرد.

باید در کارهای خانه مشارکت کنید. حالا که دیگر گل پسر مامان نیستید باید در کارهای خانه به همسر خود کمک کنید. می‌خواهید ظرف‌ها رو بشورید یا لباس‌ها رو اتو کنید اما فراموش نکنید ازدواج یعنی زندگی مشترک. با گذشت زمان لذت هم خواهید برد مطمئن باشید.

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد