انتخاب عکاس

انتخاب عکاس

همونطور که قبلا گفتم پیدا کردن عکاس، انجام صحبت‌های اولیه و تهیه چک لیست عکاسی عروسی با درنظر گرفتن ایده‌ها و سلیقه‌ی همسر آینده، وظیفه شماست.

برای شروع، دسته‌بندی مشاغل عکاسی و فیلمبرداری عروسی رو بررسی کنید.چه نوع تصویربرداری مد نظر دارید: عکاسی در فضای باز، عکاسی ماجرای روز عروسی یا عکاسی آتلیه‌ای؟

هزینه عکاسی فضای باز و عکاسی آتلیه‌ای تقریبا نزدیک بهم هستند. عکاسی ماجرای عروسی به این دلیل که از صبح شروع شده و تا انتهای شب ادامه دارد هزینه بیشتری خواهد داشت.

به دلیل اینکه معمولا زوج‌ها عکاسی رو در روز مراسم عروسی (که این هم معمولا مصادف با پنجشنبه یا جمعه می‌شه) انجام می‌دهند، عکاس‌ها در فصل‌های شلوغ عروسی آخر هفته‌ها مشغول هستند. اگر تصمیم دارید عکاسی از ماجرای روز عروسی داشته باشید به جز روز مراسم عروسی گزینه دیگری ندارید اما اگر تصمیم دارید 2-3 ساعت عکاسی فضای باز انجام بدید، برای اینکه استرس روز عروسی نداشته باشید پیشنهاد می‌کنم که قبل از عروسی و یک روز وسط هفته با عکاس هماهنگ کنید..

برای این مدل عکاسی ایده‌آل‌ترین روز، روزی هست که همسر آینده شما برای پرو آرایش و مدل مو از آرایشگاه وقت گرفته. همچنین معمولا عکاس‌ها قیمت مناسب‌تری برای عکسبرداری‌های وسط هفته ارائه می‌دن.

اگه در فصل شلوغ عروسی ازدواج می‌کنید و می‌خواهید با یکی از عکاس‌های معروف کار کنید باید عجله کنید چون ممکنه همه روزهاشون پر باشه.

هنگام انتخاب عکاس، عکس‌هایی که گرفته رو بررسی کنید و به این سوال جواب بدید: آیا می‌تونید خودتون رو در این عکس‌ها تصورکنید؟ به عنوان زوج چه سبکی رو می‌پسندید و آیا این سبک متناسب با عکس‌های گرفته شده عکاس هست؟ آیا زوج پر زرق و برقی هستید یا رمانتیک، ساده و یا طبیعی؟ گرفتن نتیجه مطلوب به هم عقیده بودن شما و عکاس بستگی داره.

از اینجا شروع کنید و عکاس عروسیتون رو پیدا کنید

مشاغل عروسی

منبع dugun

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد